Třinec jedná o posílení útoku, návrat z Kanady hlásí vítěz Memorial Cupu

Foto: Instagram Jakuba Lauka

Do přípravy hokejistů mistrovského Třince se zapojil slovenský útočník Patrik Hrehorčák, který se k Ocelářům vrací po dvou letech strávených v Kanadě.

HokejkaTV

Dvacetiletý útočník hrál za Oceláře v letech 2013 až 2017 postupně za mladší, starší dorost a juniorku. Před odchodem do zámoří se v třineckém dresu zaskvěl hned 62 body za 30 branek a 32 nahrávek v 53 zápasech.

V Kanadě se za dvě sezony blýskl 106 body a 54 góly

V Kanadě za dva roky sehrál dohromady 152 utkání, zapsal v nich 106 bodů za 54 gólů a 52 asistencí. Povedla se mu hlavně uplynulá sezona, v níž k titulu v QMJHL přidal také vítězství v prestižním Memorial Cupu.

Účastník MS hráčů do 18 i 20 let teď hlásí návrat blíž ke své rodné vlasti. „Zámoří mi dalo hodně, ale myslím, že je čas se vrátit do Evropy a začít hrát mužský hokej,“ uvedl Patrik Hrehorčák pro web hokejovysvet.sk.

Aktuálně probíhají jednání o podmínkách kontraktu

Slovenský šikula nižšího vzrůstu už má nejspíš jasno, zapojil se do přípravy českého mistra z Třince. „Aktuálně probíhají jednání o podmínkách kontraktu,“ informoval ve čtvrtek slezský klub na svém twitterovém účtu.

Foto: Facebook Huskies de Rouyn-Noranda

Příchody k HC Oceláři Třinec

Patrik Bartošák (Vítkovice)
Petr Kváča (České Budějovice)
Patrik Hrehorčák (Rouyn-Noranda)

Odchody z HC Oceláři Třinec

Šimon Hrubec (Kunlun)
Peter Hamerlík (neznámo)
David Cienciala (Mladá Boleslav)
Patrik Husák (Poruba)
Vít Christov (České Budějovice)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz