Frolík do extraligy? Mluví se o jeho konci ve Švýcarsku

Foto: olympijskytym.cz/Vladimír Koča

Reprezentační útočník Michael Frolík má na příští sezonu stále platnou smlouvu ve švýcarském Lausanne, podle všeho je ale pravděpodobný jeho předčasný odchod.

Fanshop národního týmu

Na čtvrteční schůzce vedení Lausanne s fanoušky údajně zaznělo, že už klub s Frolíkem (a ještě s kanadským obráncem Markem Barberiem) nepočítá a místo nich bude hledat dva jiné cizince. 

Informují o tom švýcarská média včetně webu swisshockeynews.ch.

Frolíkův možný odchod ze Švýcarska do Tipsport extraligy naznačil také generální manažer Hradce Králové Aleš Kmoníček, a to v jedné ze svých odpovědí na klubovém webu. „Projevili jsme o Michaela zájem, ale byl už předběžně domluvený s jiným týmem extraligy," odpověděl na přímý dotaz fanoušků.

Logicky se nabízí hlavně Frolíkův návrat domů na Kladno.

Ostatně, Frolíkův agent Josef Machala koncem května naznačil, že je s Rytíři předběžně domluvený na podpisu jednoho ze svých klientů – a pokud by to dopadlo, byla by to bomba. Akorát se prý čekalo, jak dopadnou jednání ve Švédsku. 

No a Michael Frolík opět v kladenském dresu?

To by skutečně byla přestupová bomba!

Frolík odehrál přes 900 zápasů v NHL, s Chicagem získal Stanley Cup a na mezinárodní scéně zažil dvoje olympijské hry, Světový pohár a k tomu několik mistrovsví světa. 

Za Kladno hrál naposledy v ročníku 2005/2006, tedy ještě před draftem. Při výluce v sezoně 2012/2013 nastupoval za Chomutov.

Stane se nyní po Jaromíru Jágrovi a Tomáši Plekancovi další velkou osobností v kladenském týmu? Nebo zamíří jinam? Vyloučené samozřejmě není ani jeho pokračování v Lausanne.

Foto: Jan Beneš, Český hokej

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz