Přerovského Navrátila čeká velká premiéra, dostane šanci v extralize

Foto: Jan Gebauer, hokejprerov.cz

Přerovského útočníka Jakuba Navrátila čeká premiéra mezi tuzemskou elitou, už dnes na ledě Olomouce pomůže hokejistům Zlína. Jeho Zubři o tom informovali na Facebooku.

HokejkaSHOPvanoce

„Jsme za Kubu rádi, svými výkony si takovou šanci určitě zaslouží,“ hlásí sportovní manažer klubu Pavel Hanák na adresu dvacetiletého odchovance přerovského hokeje.

Jakub Navrátil hraje první ligu už třetím rokem, v aktuální sezoně si drží skvělou bilanci bodu na zápas. V 19 utkáních zazářil pěti trefami do černého a čtrnácti nahrávkami.

Náramně se mu povedlo hlavně poslední utkání proti Ústí nad Labem, kdy režíroval vítězství 5:2 hattrickem a výrazně přispěl Zubrům k upevnění druhého místa tabulky.

Berani reagují na ztráty útočníků. Mimo hru je dlouhodobě Zdeněk Okál, i Tomáš Fořt ještě potřebuje dohnat tréninkové manko a poslední zápasy nehrál ani Jan Dufek.

Kouč Robert Svoboda už ve čtvrtek naznačil, že je ve hře varianta záskoku z Přerova. „Soutěž mají dobře rozehranou, jsou kompletní a můžou nám tak pomoci,“ uvedl.

Duel, v němž Navrátila čeká extraligový debut, startuje na Hané v 18 hodin. Mora chce po pěti domácích porážkách zabrat, Berani potvrdit zlepšující výkony pod Svobodou.

Soupiska PSG Berani Zlín

Brankáři:
Marek Čiliak, Libor Kašík, Daniel Huf, Michal Kořének.

Obránci:
Tomáš Žižka, David Nosek, Ralfs Freibergs, Jakub Ferenc, Dalibor Řezníček, Daniel Gazda, Lukáš Buchta, Matyáš Hamrlík, Jan Dluhoš, Martin Padrnos.

Útočníci:
Bedřich Köhler, Tomáš Fořt, Jiří Ondráček, Pavel Kubiš, Zdeněk Okál, Jakub Herman, Antonín Honejsek, Jakub Šlahař, Pavel Sedláček, Jan Dufek, Michal Popelka, Štěpán Fryšara, Žiga Jeglič, Šimon Kratochvil, Valentin Claireaux, Jakub Navrátil.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz