Augusta je v nemocnici. Liberec povede Kudrna, pomůže mu Jiruš

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Hokejisté Liberce se musejí v nejbližších dvou extraligových utkáních obejít bez hlavního kouče Patrika Augusty, kterého postihly zdravotní problémy.

HokejkaTV

„Kvůli náhlé zdravotní indispozici byl hospitalizován v liberecké nemocnici, podle aktuální lékařské zprávy se ale nejedná o nic vážného,“ uvedl klub na svých oficiálních webových stránkách.

Kudrnu čeká premiéra v roli hlavního kouče Liberce

Patrik Augusta bude týmu chybět minimálně v nejbližších zápasech v Pardubicích a v Brně. „Pokud se naplní prognózy, tak by se měl do role hlavního trenéra vrátit už příští týden.“

Po dobu jeho nepřítomnosti připadne role šéfa lavičky Bílých Tygrů dosavadnímu asistentovi Jiřímu Kudrnovi, v roli asistenta mu pomůže kouč Benátek nad Jizerou Valdemar Jiruš.

„Podle aktuální lékařské zprávy se nejedná o nic vážného.“

Devětačtyřicetiletý Augusta vedl tým ještě v úterý při Lize mistrů. V německém Augsburgu se radoval z triumfu 3:2 po nájezdech, které Liberci uchovalo naději na postup ze skupiny.

Nástupce Filipa Pešána si dosud vedl výborně také v domácí soutěži. Severočeši vyhráli hned sedm z dosavadních osmi zápasů a s devatenácti body jsou v čele extraligového pořadí.

Přejeme brzký návrat na střídačku!

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz