Střípky z 2. ligy: Kohout Matušík v Brodě či zahraniční posily v Pelhřimově

Foto: Luboš Vácha, bkhb.cz

Kromě Vrchlabí, které by měli během ledna posílit ostřílení útočníci Jaroslav Bednář a Jaroslav Hlinka, v uplynulých dnech oznámily změny v kádrech i další druholigové týmy.

HokejkaSHOPvanoce

Dost aktivní byl hlavně Pelhřimov, který získal dvě zahraniční posily. První z nich je v Česku dobře známý Alexander Grebeňuk, ruský bek přišel na hostování do konce sezony z Kadaně. Druhou vytáhlý lotyšský zadák Silvestrs Selickis, jenž naposledy hrál v Alpské lize.

K Ledním Medvědům se navíc po měsíčním hostování v Moravských Budějovicích vrátil Tomáš Plachý, dlouholetý pelhřimovský útočník nastoupil už proti Drakům. „Svoje angažmá se rozhodl ukončit z osobních důvodů,“ hlásí Žihadla na svých webových stránkách.

Za Vrchlabí budou hrát Bednář a Hlinka »

Posílil také ambiciózní Havlíčkův Brod, do Kotliny zamířil dlouholetý kapitán Tábora Jakub Matušík. Jeho přesun se administrativně stačil vyřešit ještě v sobotu 15. prosince, zkušený centr tak Bruslařům nebude chybět ani v případném finále o postup do Chance ligy.

„Nebylo to pro mě vůbec lehké rozhodování, ale po sportovní stránce jsem dostal nabídku, která dost dobře nešla odmítnout. V Táboře jsem deset let v řadě a už jsem na sobě cítil, že potřebuju změnu,“ přiznává pro web hctabor.com s tím, že po sezoně se chce vrátit.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz