Změny ve Žďáře: Biegla pro neshody nahradí Haman, končí i střelec Franek

Foto: René Rámiš, hokejzr.cz

7. prosince 2018, 17:59

Adam Bagar

Druholigový Žďár nad Sázavou hlásí změnu na trenérské lavičce – klub ukončil spolupráci s Radovanem Bieglem, novým asistentem hlavního trenéra Michala Konečného se stal Radek Haman.

HokejkaSHOPvanoce

Někdejší extraligový gólman působil ve Žďáře nad Sázavou od sezony 2016-17, nejdřív jako kouč dorostenců, od loňského ročníku v roli asistenta prvního týmu a trenéra brankářů. Teď se nečekaně loučí, byla s ním rozvázána spolupráce kvůli neshodám s vedením.

Bieglovo místo zaujme odchovanec žďárského hokeje a dlouholetý extraligový útočník Radek Haman. Ten byl s týmem na střídačce už při středeční prohře 1:3 v Moravských Budějovicích. Oficiálně by se však měl do práce u Plamenů zapojit až od následujícího týdne.

Končí i střelec Franek, klub byl nespokojen s jeho přístupem

Kromě změny v realizačním týmu hlásí ve Žďáře také novinku v kádru, na Vysočině se loučí Tomáš Franek. Nejlepší střelec týmu nasbíral v 17 zápasech 19 bodů (15+4). „Důvodem je nespokojenost s jeho přístupem a výkonností,“ vysvětluje klub na svém webu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz