Přerov vyzkouší známá jména: Rachůnka, Moučku nebo Šimečka

Foto: Petr Komárek, hokejprerov.cz

22. července 2018, 19:38

Marek Hedbávný

O místo na přerovské soupisce v příštích týdnech zabojují obránci Karel Šefl, Jaroslav Tomeček, Mikuláš Pohl a útočníci Ivan Rachůnek (na fotce), Jaroslav Moučka, Milan Valášek, Jaroslav Šimeček, Lukáš Králík, Michal Gago, Lukáš Peterka, Patrik Mašín, Róbert Mokrohajský a Luka Jarčov.

Nový fanshop

„Máme naplánován dostatek přípravných zápasů, takže všichni kluci dostanou prostor, aby se v nich ukázali. Kádr budeme průběžně upravovat a kolem půlky srpna už bychom měli mít představu, v jakém složení budeme vstupovat do soutěže,“ uvedl pro hokejprerov.cz Pavel Hanák, sportovní manažer Zubrů.

Sedmatřicetiletý Ivan Rachůnek v minulé sezoně nikde nehrál. „Domluvili jsme se, že u nás bude na zkoušce. Má obrovskou chuť vrátit se do hokeje," řekl Hanák o bývalém reprezentantovi a útočníkovi Sparty.

Rachůnek v první lize dosud nikdy nepůsobil. Zato Jaroslav Moučka, Milan Valášek, Lukáš Králík nebo Jaroslav Šimeček už mají s touto soutěží nemalé zkušenosti. Šimeček byl v minulém ročníku čtvrtým nejproduktivnějším útočníkem Litoměřic – za 39 zápasů stihl dvacet bodů (9+11).

„Ivan Rachůnek má obrovskou chuť vrátit se do hokeje."

Mezi jmény, které v pondělí vyjedou se Zubry na led, jsou i dva cizinci: Róbert Mokrohajský strávil minulou sezonu v nižší soutěži na Slovensku (32 zápasů, 4+3), Luka Jarčov hrál v EBEL za rodný Záhřeb (41 utkání, 0+0).

Širší soupiska HC ZUBR Přerov

Brankáři: Lukáš Klimeš, Michal Šurý, Daniel Šimonů (junioři).

Obránci: Martin Novotný, Mikuláš Zbořil, Ľubomír Malina, Radomír Pala, Robert Černý, Martin Padrnos, Jaroslav Tomeček (zkouška), Mikuláš Pohl (zkouška), Karel Šefl (zkouška), Jan Moučka (junioři), Szymon Bieniek (junioři), Ondřej Ševčík (junioři).

Útočníci: Marek Sikora, Tomáš Sýkora, Tomáš Doležal, Šimon Kratochvíl, Milan Procházka, Jiří Goiš, Jakub Navrátil, Roman Pšurný, Filip Dvořák, Pavel Tomaník, Ivan Rachůnek (zkouška), Michal Gago (zkouška), Lukáš Králík (zkouška), Jaroslav Moučka (zkouška), Milan Valášek (zkouška), Patrik Mašín (zkouška), Jaroslav Šimeček (zkouška), Róbert Mokrohajský (zkouška), Luka Jarčov (zkouška), Lukáš Peterka (zkouška), Daniel Indrák (junioři), Martin Ryšavý (junioři), Jakub Kylnar (junioři), Lukáš Zmeškal (junioři).

Milan Valášek.

Milan Valášek. | Foto: hclitomerice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz