Potvrzeno! Lev se stěhuje z Vítkovic do Brna, Kometu povede Fiala

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

Kometa půjde do nové sezony pod taktovkou Petra Fialy, který v roli kouče nahradí šéfa Libora Zábranského. Zbytek realizačního týmu se nemění – na pozicích asistentů zůstává trojice Kamil Pokorný, Lubomír Oslizlo i Jiří Horáček. Další novinkou je příchod útočníka Jakuba Lva, jenž se upsal na tři roky! Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

„Jsem moc rád, že jsme s Petrem dospěli k dohodě. Máme spolu spoustu podobných názorů na hokej. Dlouhodobě prokazuje, že umí pracovat s mladými hráči, a i to je jeden z důvodů, proč jsem se pro Petra rozhodl. Chceme pokračovat v trendu zabudovávání talentovaných mladých hráčů, kterých máme v klubu spoustu," hlásí majitel Komety Libor Zábranský.

„Je to velká výzva. Neznám trenéra, který by nechtěl působit v Brně a nechtěl být úspěšný. Je to velké lákadlo a Kometa je velký fenomén. Na práci se moc těším."

„S Petrem jsme se dohodli na spolupráci na dvě sezony. Všichni uděláme všechno pro to, aby byly úspěšné. Cíl se pro nás samozřejmě nemění. Chceme vyhrávat každý zápas, bavit diváky a samozřejmě postoupit do play off. Všechny ostatní posty realizačního týmu zůstávají stejné," dodává šéf brněnského hokeje po příchodu někdejšího olomouckého trenéra.

Mužstvo se radikálně nemění, realizační tým zůstává

„Je to velká výzva. Neznám trenéra, který by nechtěl působit v Brně a nechtěl být úspěšný. Je to velké lákadlo a Kometa je velký fenomén. Na práci v Kometě se moc těším. Mužstvo se radikálně nemění, realizační tým zůstává, až tak velký zásah do života Komety to nebude," těší se nový kouč Komety Petr Fiala, jenž dřív působil i v Litvínově, Jihlavě a v Kladně.

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

Společně s Fialou přichází do Komety také čerstvá posila do útoku, z Vítkovic získali Brňané Jakuba Lva. Osmadvacetiletý hokejista, který před dvouletým působením ve Vítkovicích hrál extraligu za Plzeň, v Ostravě nevynechal jediný zápas a celkem se blýskl 70 body (35+35) ve 116 zápasech. Teď se už ale hlásil v Brně, kterému se upsal na tři roky.

Jsem přesvědčen, že bude patřit ke klíčovým útočníkům

„Jsem šťastný, že se nám Kubu podařilo přivést do Komety a jsem přesvědčen, že u nás bude patřit ke klíčovým útočníkům. A to zejména v ofenzivní činnosti a v přesilovkách. Navíc je u něj výhoda, že může hrát křídlo i centra," říká k příchodu nové posily majitel Komety Libor Zábranský. Tím však změny v kádru šampióna z let 2017 a 2018 jistě nekončí...

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz