Zábranský končí na střídačce Komety! Nahradí jej Fiala?

Foto: Martin Tajč, hc-kometa.cz

V Brně hlásí překvapivou novinku. Klubový šéf Libor Zábranský se rozhodl v příštím extraligovém ročníku nepokračovat v pozici hlavního trenéra. Kometa o tom informovala na svých webových stránkách.

HokejkaTV

„Vždycky jsem říkal, že budu tam, kde mě bude Kometa potřebovat nejvíc. Teď to necítím tak, že mě nejvíc potřebuje na střídačce. Zejména směrem k výstavbě multifunkční arény je moje účast nutná se stoprocentním nasazením,“ líčí brněnský majitel, který přivedl Kometu v pozici hlavního kouče ke dvěma mistrovským titulům.

„Vždycky jsem říkal, že budu tam, kde mě bude Kometa potřebovat nejvíc. Teď to necítím tak, že mě nejvíc potřebuje na střídačce.“

„Také cítím potřebu udělat pár změn i v managementu Komety. Převezmu zpátky některé kompetence, které jsem po mém nástupu na střídačku delegoval na jiné zaměstnance klubu. Věřím, že z více adeptů vyberu správně a změny Kometu posunou zase dál,“ doplňuje Libor Zábranský, jenž A-tým dirigoval od února 2016.

Foto: Ivo Dostál, hc-kometa.cz

O svém nástupci teď intenzivně jedná s více adepty. „Oficiálně bude vše oznámeno, až budou veškerá jednání uzavřena a podepsána,“ prozrazuje Zábranský s tím, že by o realizačním týmu měl rád jasno už do čtrnácti dní. Podle informací severu iSport.cz je letošní semifinalista play off blízko k dohodě s trenérem Petrem Fialou.

Jedním z adeptů je Fiala, Moru dotáhl do extraligy

„Můžu potvrdit, že je jedním z adeptů,“ přiznává brněnský boss. Devětapadesátiletý Petr Fiala naposledy trénoval olomouckou mládež, dlouhé roky vedl právě tamní Moru, se kterou slavil před pěti lety návrat mezi tuzemskou elitu. Dřív trénoval rovněž v Litvínově, Jihlavě nebo v Kladně, ale pouze na postu asistenta trenéra.

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz