Pacovský a Eminger dál za Boleslav, vrací se Látal. Lenc míří do Liberce

Foto: Jan Pavlíček, bkboleslav.cz

24. dubna 2018, 18:57

Adam Bagar

Mladou Boleslav překvapivě opouští útočník Radan Lenc, který podle spolumajitele klubu Jana Plachého odmítl podepsat novou smlouvu a má namířeno k Bílým Tygrům! „Byla to velmi dobrá smlouva a moc mě mrzí, že ji Radan nevzal,“ smutní na klubovém webu Plachý.

Nový fanshop

„Počítali jsme s ním do příští sezony. Je to rozhodnutí, které mě zvlášť od odchovance boleslavského hokeje mrzí dvojnásob. Tím spíš, že podle zákulisních informací přestupuje k našemu největšímu rivalovi,“ říká Plachý na adresu šestadvacetiletého útočníka, který patřil v posledních sezonách k ofenzivním tahounům Bruslařského klubu.

„Je to rozhodnutí, které mě zvlášť od odchovance boleslavského hokeje mrzí dvojnásob. Tím spíš, že podle zákulisních informací přestupuje k našemu největšímu rivalovi.“

Naopak novou smlouvu podepsal Dominik Pacovský, který v Mladé Boleslavi působí už čtyři roky. „O novou smlouvu si řekl v průběhu minulého ročníku, vždyť po základní části byl třetí v bodování týmu. Má ideální věk a navíc už víme, co od něj můžeme čekat,“ líčí sportovní manažer Jaromír Látal s tím, že jednání nebyla jednoduchá.

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

V Mladé Boleslavi pokračuje také zadák Vladimír Eminger, který do klubu přišel v průběhu loňské sezony na hostování ze Sparty. To mu koncem dubna končí, ale obě strany se dohodly na jeho prodloužení. „Je to dobrý bek, pravák. Má klid na puku. I on projevil přání tady zůstat. Pevně věřím, že bude přínosem pro mužstvo,“ přeje si Látal.

Mladá Boleslav chce do své hry zase dostat hodně bruslení

Poslední novinkou z mladoboleslavského týmu je návrat jeho syna Martina Látala z hostování v Hradci Králové. „Představuje styl hokeje, k jakému se chceme vrátit. Chceme do naší hry zase dostat hodně bruslení,“ říká na adresu rychlonohého útočníka. „Hledáme proto typově takové hráče. Ale o tom až příští týden,“ zakončuje Látal.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz