Ondřej Kaše podepsal. Anaheim si jeho služby pojistil na tři roky

Foto: nhl.cz

Nová smlouva je na světě. Ondřej Kaše byl po vypršení nováčkovského kontraktu chráněným volným hráčem, než se dnes definitivně domluvil s Ducks na další spolupráci. V organizaci Anaheimu stráví český útočník další tři roky, celkem si vydělá 7,8 milionu dolarů.

Nový fanshop

Dvaadvacetiletý útočník si v minulém ročníku vybojoval stabilní místo v hlavním týmu Ducks a parádními výkony se zařadil ke klíčovým hráčům. Především v závěru základní části si připisoval důležité body a výraznou měrou přispěl k tomu, že se Anaheim znovu podíval do vyřazovacích bojů.

Celkem Kaše v uplynulém ročníku zaznamenal 38 kanadských bodů, když se dokázal hned dvacetkrát střelecky prosadit! V play off si ale ve čtyřech zápasech nepřipsal ani bod, a i z tohoto důvodu se Ducks ve vyřazovací části dlouho neohřáli.

Po sezoně přišlo u českého útočníka na řadu jednání o novém kontraktu. Po vypršení nováčkovské smlouvy se Kaše stal chráněným volným hráčem a všem bylo jasné, že jeho cena po vydařeném ročníku vyleze nahoru. A tak se taky stalo.

Dnes, v polovině srpna, se obě strany definitivně domluvily na novém kontraktu. Ondřej Kaše se upsal Anaheimu na následující tři roky a celkem si vydělá 7,8 milionu dolarů. Roční příjem dvaadvacetiletého hráče tedy bude 2,6 milionu.

„Ondřej je šikovný útočník, jenž má před sebou v NHL zářnou budoucnost," řekl krátce po podpisu smlouvy generální manažer Bob Murray. „Skvěle bruslí a dokáže skórovat. Doufáme, že se bude s přibývajícími zkušenostmi stále zlepšovat," doplnil svá předchozí slova.

Z nového podpisu hráče, který byl na draftu v roce 2014 vybrán až v sedmém kole, mají velkou radost i spoluhráči. Mezi prvními gratulanty se ocitl obránce Brandon Montour.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz