Nechvátal jde z Nice pod Tatry za Vošvrdou, čeká větší profesionalitu

Foto: hkpoprad.sk

7. listopadu 13:28

Adam Bagar

Brankář Patrik Nechvátal v zahraničí změnil angažmá – po konci ve francouzském Nice se vrátil do slovenského Popradu. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

Sedmadvacetiletý gólman odchytal ve Francii jen jedenáct utkání, potom se vydal zpátky do míst, která velmi dobře zná. V Popradu působil už v minulé sezoně, když po odchodu Luky Gračnara zaujal post brankářské dvojky za Tomášem Vovšrdou.

„Vím, že Tomáš je jedničkou. Budu se snažit podporovat tým, makat na tréninku, čekat na svou šanci a věřit, že to nakonec vyjde.“

„Kontaktoval mě pan Jurinyi (ředitel klubu, pozn. red.) s konkrétní nabídkou, která mě velmi zaujala. Od působení v Popradu očekávám větší profesionalitu, ve Francii ještě věci nefungují na takové úrovni jako tady,“ uvedl pro klubový web Nechvátal.

„Jsem rád, že se vracím někde, kde to už znám. Těším se,“ dodal staronový parťák Tomáše Vošvrdy, který je v klubu stejně jako loni gólmanem číslo jedna. Patrik Nechvátal přesto věří, že by stejně jako v předchozím ročníku mohl dostat příležitost.

Sportovní ředitel Dukly zapomněl na konec kariéry, nazul brusle a dal gól »

Tehdy odchytal 16 utkání a vedl si v nich velmi dobře. „Vím, že Tomáš je jedničkou. Budu se snažit podporovat tým, makat na tréninku, čekat na svou šanci a věřit, že to nakonec vyjde,“ uzavřel gólman, jenž dřív chytal i v Litvínově nebo ve Znojmě.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz