Gratulace od Pešána, Willa či hejtmana. Tygři ocenili úspěšné mládežníky

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Často se nevidí, aby pro úspěšné mládežníky klub uspořádal takovou oslavu. V Liberci se uskutečnil posezonní ceremoniál, na němž vedení Bílých Tygrů odměnilo své medailové akademiky – stříbrné juniory a bronzové mladší dorostence.

Nový fanshop

Příjemné rozloučení se sezonou i velký zážitek. Vedení libereckých Bílých Tygrů připravilo svým úspěšným akademikům, kteří vybojovali v minulé sezoně dvě medaile, odměnu za kvalitně odvedenou práci. Historický úspěch, kterého liberecká základna dosáhla, tak nezůstal bez povšimnutí.

Tomáš Nezbeda: Je to úspěch jak pro nás, tak pro klub »

Tygří juniorka se vůbec poprvé probojovala do finále, v němž sice podlehla brněnské Kometě 0:2 na zápasy, i tak s přehledem překonala nejvyšší umístění svých předchůdců. Bodovat se podařilo i mladšímu dorostu. Ten si na závěrečném turnaji připsal výhru nad přerovským Zubrem a oslavoval bronzové medaile.

Jan Cikhart: Bronzové medaile chutnají skvěle »

Hráči, kteří dorazili slavnostně oblečeni i se svými rodinnými příslušníky, slyšeli slova chvály například od sportovního ředitele Filipa Pešána, prezidenta klubu Petra Syrovátka i hejtmana Libereckého kraje Martina Půty. Nechyběl ani brankář A-týmu Roman Will a samozřejmě trenéři akademických kategorií.

„Myslím, že to byla super akce. I rodiče hráčů si vyslechli, jak si jich prezident klubu Petr Syrovátko váží, vždy to stojí na nich. Bylo to tedy krásné nejen pro hráče, ale určitě i právě pro rodiče. Ukázalo se na jaké úrovni liberecká organizace funguje," prozradil pro klubový web Roman Will.

Filip Pešán zároveň nastínil, že i v budoucích sezonách chce klub pokračovat v začleňování hráčů do seniorských soutěží. Prostor by měli hokejisté dostat jak v Benátkách nad Jizerou, tak i extraligovém A-týmu.

„Medaile pro vás musí být pouze motivací k další práci tak, abyste strávili na zimáku co nejvíc času. Budeme pokračovat v zapojování hráčů do seniorských soutěží a budeme dál chtít, aby co nejvíc hráčů vybojovalo medaile a získalo smlouvy v nejlepších soutěžích světa," řekl mládežníkům Pešán.

Schůzky s hráči v libereckém klubu nejsou novinkou. Už před mládežnickým play off si vzal sportovní ředitel Filip Pešán slovo a hráčům při velkém akademickém mítinku vysvětlil doplnění kádru o hráče z Benátek nad Jizerou. Možná i jeho projev a otevřenost nakonec přinesly liberecké organizaci úspěch.

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz