Litvínovu pomůže rakouský bek Iberer, z WSM Ligy Pavlas a Kůs

Foto: Facebook Hokej Litvínov

Litvínov dál reaguje na špatné výsledky. Obranné řady aktuálně třináctého týmu tabulky posílí rakouský obránce Florian Iberer. Na střídavé starty z WSM Ligy pak může Verva využít zadáka Aleše Pavlase a útočníka Jaroslava Kůse. Chemici o tom informují v tiskové zprávě.

Nový fanshop

„Pokud se stihnou vyřídit potřebné formality, nastoupí už v zápase proti Jihlavě,“ informuje klub před bitvou dvou hlavních adeptů na baráž. Verva se trápí, aktuálně za sebou tahá šňůru osmi porážek a v případě dalšího zaváhání by už se propadla na chvost extraligového pořadí.

Florian Iberer si zahrál na dvou MS nebo olympiádě v Soči

Tamní vedení jedná, ale nic zatím nevede ke zlepšení. Dokonce ani trenérská změna, po níž se taktovky ujal Jiří Šlégr. Pod olympijským vítězem z Nagana chemici zapsali čtyři porážky při skóre 9:21. Nevyšel ani příchod Američana Adama Millera, jenž se upsal dánskému Esbjergu.

Litvínov v posledních zápasech inkasuje spoustu branek, v obraně by mu měl pomoct zkušený Florian Iberer. Účastník dvou MS či olympiády 2014 v Soči naposledy hrál EBEL za Štýrský Hradec, loni působil v zámořské ECHL a zkušenosti má i s německým a švédským hokejem.

Aleš Pavlas a Jaroslav Kůs už mají s extraligou zkušenosti

Další posilou zadních řad Vervy je pětatřicetiletý Aleš Pavlas, který působí v Litoměřicích a v aktuálním ročníku WSM Ligy nasbíral už skvělých 22 bodů (5+17) ve 38 zápasech. Extraligu si zahrál už v Hradci Králové, Chomutově, Kladně a na Slavii, celkem v ní zapsal 219 startů.

Zkušenosti s nejvyšší soutěží má i útočná posila Jaroslav Kůs. Sedmadvacetiletý hokejista mezi elitou hrál za Karlovy Vary a Chomutov, v jehož dresu se představil i v jednom zápase této sezony. Jinak hraje v prvoligové Kadani, kde ve 30 střetnutích zaznamenal 16 bodů (6+10).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz