bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Extraliga má dnes naplánované kompletní sedmé kolo základní části. Do toho jde jako největší favorit Sparta, která hostí Karlovy Vary, a její šance na výhru jsou více než 65 %.

Lehce pod touto hranicí se pak nachází Mladá Boleslav a Pardubice. Bruslaři hostí Kladno, Pardubice pak České Budějovice. A v souboji s Libercem je favoritem s šancemi okolo 60 % dle našeho modelu Třinec.

Další tři duely ale model vidí jako otevřené, a to souboj Plzně s Kometou Brno, Olomouce s Vítkovicemi a také střet Litvínova s oslabeným Hradcem Králové.

Naše tipy

Kladno (3,21)

Kladno na startu sezony dokáže sbírat body téměř pravidelně. I poslední zápas proti Třinci byl ze strany Rytířů velice kvalitní. Zaskočí také Mladou Boleslav s velice pěkným kurzem?

Litvínov (1,95)

Hradecký Mountfield trápí rozsáhlá marodka, navíc si naposledy vylámal zuby na brněnské Kometě. Je to tak ideální příležitost pro Litvínov připsat si na domácím ledě první letošní výhru.

České Budějovice (3,37) ?

Forma Českým Budějovicím v posledních zápasech lehce stagnuje. Pokud ale Pardubice opět budou postrádat Tomáše Hyku a Patrika Poulíčka ve svých ofenzivních řadách, nabízí se výhoda právě na straně Motoru.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV