bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Díky našemu modelu Game Score vám přinášíme kromě predikce celé sezony i predikce jednotlivých zápasů. Jaké tipy nabízíme (nejen) sázkařům před dnešními zápasy Tipsport extraligy?

Dnešní kolo

Šesté kolo základní části dnes pokračuje třemi zápasy. A v pátečním programu nás čeká střet dvou největších favoritů na titul. Pardubice hostí Spartu a bezesporu se před domácím publikem budou chtít vrátit na první místo tabulky. Náš model jim dává šance lehce přes 60 %.

Největším favoritem dne jsou v domácím prostředí České Budějovice, které mají proti Olomouci šance na vítězství velmi vysoké, a to téměř 70 %. Na druhou stranu, Liberec byl včera v souboji s Plzní v podobné roli.

Těžký zápas pak čeká hradecký Mountfield, který se potýká s marodkou a zároveň přišel o Nikitu Ščerbaka. Hradec Králové zajíždí na led Komety Brno, která je i díky těmto faktorům favoritem zápasu.

Naše tipy

České Budějovice (1,53)

Nejen v našem modelu, ale i u sázkových kanceláří, je Motor jasným favoritem. I s kurzem 1,53 je však výhoda na jeho straně. Pokud vám přijde malý, je možností určitě vítězství Motoru v základní hrací době s kurzem 1,93.

Kometa Brno (1,85)

Jak již bylo zmíněno, Hradec Králové kosí zranění a sestavu tak musí doplňovat ze své farmy z Kolína. Na domácím ledě bude Kometa favoritem – náš model jí důvěřuje ještě o něco více než sázkové kanceláře.

Poznámka: Čísla v závorce za jménem týmu jsou vypsané kurzy sázkové kanceláře Tipsport na výhru daného týmu do rozhodnutí, pokud není řečeno jinak.

O modelu Game Score

Jak funguje model Game Score, si můžete přečíst zde. Před letošní sezonou doznal náš model několika změn, o kterých se můžete více dozvědět v tomto článku. Jak z něho vychází samotné predikce, je podrobněji popsáno tady. Přehled predikcí před startem sezony pak naleznete zde.

V predikcích jednotlivých zápasů hraje hlavní roli aktuální soupiska týmu, která počítá se zraněními nebo zápasovými tresty. Faktorem je i domácí prostředí, když během posledních tří sezon vyhrály domácí celky více než 55 % zápasů.

Šance jednotlivých týmů v zápase jsou stanoveny na základě výsledků 50 000 simulací. A právě z procentuální šance na výhru daného týmu vychází i kurz, který najdete v posledním sloupci. V minulé sezoně náš model správně určil vítěze utkání v 64 % případů.

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV