Graborenko zůstává v extralize, z Litvínova se stěhuje do Liberce

Foto: hcverva.cz

Liberecké zadní řady vyztuží běloruský obránce Roman Graborenko, který se s vedením klubu dohodl na ročním kontraktu s jednoletou opcí. Bílí Tygři o tom informovali v tiskové zprávě.

HokejkaTV

Šestadvacetiletý obránce nakoukl do nejvyšší české soutěže už v uplynulé sezoně. V barvách Litvínova zapsal pět bodů za gól a čtyři asistence ve 24 zápasech, navrch 18 trestných minut a jedenáct záporných bodů ve statistice +/-.

„Možná není v rámci Česka až tak známým hráčem, ale jedná se o zkušeného beka v ideálním hokejovém věku. Myslím si, že nám výrazně pomůže vyztužit naše obranné řady.“

„Možná není v rámci Česka až tak známým hráčem, ale jedná se o zkušeného beka v ideálním hokejovém věku. Myslím si, že nám výrazně pomůže vyztužit naše obranné řady,“ pokyvuje sportovní ředitel Bílých Tygrů Filip Pešán.

„Roman je velmi dobře fyzicky disponovaný zadák s držením hole na pravou stranu, což nám vhodně doplní naše obranné dvojice. S jeho osobou do našeho týmu přicházejí i zkušenosti,“ těší teď už někdejšího libereckého trenéra.

Graborenko se stane prvním libereckým Bělorusem

Roman Graborenko je mnohonásobným reprezentantem své země a účastníkem čtyř MS, za kariéru sbíral starty i v NHL, KHL a v nižších zámořských soutěžích. Teď se stane vůbec prvním Bělorusem, jenž oblékne dres Bílých Tygrů.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz