Eso pro Mountfield? Hradec chce Červenku

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Roman Červenka by se mohl po dvou sezonách vrátit do Tipsport extraligy. O hvězdného útočníka má zájem Hradec Králové. Informaci přinesl deník Sport.

Plekanec TELH

Červenka skončil ve švýcarském Fribourgu a hledá si nové angažmá. Variant, kam by mohl zamířit, je podle všeho několik: KHL, Švýcarsko (zájem neskrývá Biel), ale i Česko.

Když hrál šikovný centr extraligu naposledy, opanoval kanadské bodování a na slavnostním galavečeru získal cenu pro nejlepšího hráče sezony.

Červenka už si v minulosti mohl za Mountfield zahrát: v letech 2016 a 2017 ho Hradec lákal na Spengler Cup. Jeho výpomoc ale v obou případech zhatilo zranění.

A co nyní? A rovnou na celou sezonu?! Uvidí se – lanaří ho bývalý parťák Jaroslav Bednář, který se má nově zapojit do vedení hradeckého klubu.

Mountfield hledá i nového trenéra, Václav Sýkora totiž na střídačce skončil. Víc informací z hradeckého hokeje by se mohla veřejnost dozvědět ve středu, kdy zasedá představenstvo, které rozhodne o dalším směřování klubu. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz