Brankář Patrik Polívka skončil ve Slavii

Foto: Jakub Mezlík, hc-slavia.cz

Pražská Slavia ukončila smlouvu s brankářem Patrikem Polívkou. „Jeho výkonnost nás nepřesvědčila," vysvětlil na klubových stránkách trenér Miloš Říha mladší.

Plekanec Chance liga

Čtyřiadvacetiletý gólman letos naskočil do dvou zápasů Chance ligy – ze 47 střel inkasoval šest gólů. „Není to jen kvůli prvním dvěma utkáním v sezoně, ale z dlouhodobého hlediska. Po dobu dvou let nebyl nárůst jeho výkonnosti takový, aby se stal jasnou jedničkou. Z toho důvodu dáme raději šanci našim mladým brankářům," doplnil Říha.

Na soupisce Pražanů zůstávají čtyři jiní brankáři: Lukáš Sochůrek, Dominik Šorf, Daniel Vecka a host ze Sparty David Honzík. Poslední jmenovaný dosud zapsal čtyři starty a z toho hned tři byly vítězné. „Budeme s ním nadále spolupracovat. Bude záležet vždy na aktuální situaci, kdo půjde do brány,“ cituje Říhu web hc-slavia.cz.

Polívka přišel do Slavie v roce 2016 z Plzně a následující dvě sezony dělal parťáka Dominiku Frodlovi. Kam jeho kroky povedou nyní, to zatím není známo.

Soupiska HC Slavia Praha 

Brankáři: David Honzík, Lukáš Sochůrek, Dominik Šorf, Daniel Vecka.

Obránci: Milan Antoš mladší, Jindřich Barák, Jiří Drtina, Tomáš Duda, Tadeáš Hejda, František Hrdinka, Jan Novák, Josef Saňa, Jan Štibingr, Dominik Valík.

Útočníci: Jiří Doležal, Aleš Furch, Denis Heldák, Dávid Kohút, Lukáš Krejčík, Zdeněk Kubica, David Matějka, Martin Ondráček, Ondřej Panna, Martin Šagát, Jan Šergl, Tomáš Šmerha, David Šteiner, Petr Tejral, Jan Veselý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz