Vstupenky na české čtvrtfinále MS juniorů jsou stále k dispozici, do prodeje se uvolní i další místa

Foto: Facebook Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020

Ve středu 24. dubna hokejoví fanoušci po celém světě zpozorněli. V 11 hodin šly totiž do prodeje vstupenky na Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů, které přivítá od 26. prosince 2019 do 5. ledna 2020 Ostrava a Třinec. Aktuálně dostupná kapacita vstupenek na české zápasy na MS20 je momentálně rezervována, ale vyprodáno není! Šancí na vstupenky na české zápasy bude několik... Například ve čtvrtfinále, případně je možné počkat na vstupenky, které se vrátí do systému po čtvrteční půlnoci.

Nový fanshop

» Vstupenky na všechny zápasy kupujte ZDE

Ve čtvrtek ve 13:00 bylo rezervovaných osm duelů. Kromě všech českých zápasů jde o souboj Slovenska a Finska, severoamerické derby mezi Kanadou a USA, čtvrtfinále v Třinci a také utkání o zlato. 

Pro ty, kteří by chtěli vidět český výběr, je možnost navštívit večerní čtvrtfinále v OSTRAVAR ARÉNĚ, ve kterém v případě postupu ze skupiny nastoupí právě domácí hráči. Na tento duel zbývá okolo 900 vstupenek z aktuálně uvolněné kapacity.

Velmi dobrá místa stále čekají na fanoušky dokonce i u velmi zajímavých soubojů, jakými budou například obě semifinále, zápas o bronz nebo utkání Ruska proti Kanadě a USA.

Stále navíc existuje šance navštívit i aktuálně rezervované zápasy, případně sehnat na další duely ta nejlepší místa. Ve čtvrtek ve 23:59 totiž skončí platnost rezervací vstupenek pro ty, kteří neuhradili platbu. V pátek se tak v systému objeví další vlna vstupenek.

Organizátoři navíc slibují, že postupně do prodeje půjdou ještě vstupenky, které jsou aktuálně rezervovány pro partnery nebo v technických blokacích (například kvůli televizi). O dalších vlnách prodeje budou vždy dopředu informovat.

Přehled vstupenek (ke čtvrtku 13:00)

Aktuálně rezervované zápasy: Česko – Rusko, Kanada – USA, Finsko – Slovensko, Česko – Německo, Česko – USA, Česko – Kanada, Čtvrtfinále 3 (Třinec), Finále

Zápasy s aktuálně méně než 1 000 volnými vstupenkami: Čtvrtfinále 1 (Třinec, 16 volných vstupenek*), Švédsko– Slovensko (101 volných vstupenek*), Slovensko – Švýcarsko (369 volných vstupenek*), čtvrtfinále 4 („české“, 915 volných vstupenek*) * Počet volných vstupenek ke čtvrteční 13. hodině

Zápasy, na které je aktuálně k dispozici více než 1 000 vstupenek: Švýcarsko – Kazachstán, Švédsko – Finsko, USA – Německo, Slovensko – Kazachstán, Švýcarsko – Švédsko, Rusko – Kanada, Kazachstán – Finsko, USA – Rusko, Kazachstán – Švédsko, Německo – Kanada, Rusko – Německo, Finsko – Švýcarsko, zápasy o udržení, čtvrtfinále 2, semifinále 1, semifinále 2, zápas o bronz


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz