Vsetín se rozjel, představil další posilu: přichází Volf

Foto: hc-vsetin.cz

Od otevření přestupového okna zásobuje vsetínský klub svoje fanoušky novinkami. Sedmou posilou se dnes stal útočník Lukáš Volf.

HokejkaTV

„O Lukášovi jsme přemýšleli už v lednu. Byl tedy pro nás už dříve předmětem jednání," přiznal pro hc-vsetin.cz jednatel Daniel Tobola. „V lednu to ještě nějak nedopadlo a Lukáš hrál proti nám play off za Prostějov, kde se nám také líbil. Věříme, že svým důrazem, zaujetím pro hru, týmovostí a svými fyzickými parametry naplní to, v čem si myslíme, že jsme dřív trochu pokulhávali."

Třiadvacetiletý útočník začal uplynulou sezonu v Ústí nad Labem (33 utkání, 9+21), během přestupové uzávěrky pak přešel k Jestřábům (10 zápasů, 4+2).

V minulosti hrál za Mladou Boleslav, mateřský Písek nebo Benátky nad Jizerou. Zkušenosti má i z mládežnických reprezentací. „Měl by být jedním z těch, který dá týmu impuls při dohrávání soupeře. Věříme, že Lukáš v týmu zapadne. Je to mladý, perspektivní kluk a vše je nyní už na něm,“ hlásí Tobola na klubovém webu.

Vsetínským cílem pro další sezonu je postup do finále. Odpovídají tomu i zvučné posily. „S příchodem Lukáše Volfa jsme téměř kompletní. Budeme ještě jednat s Jirkou Karafiátem, který je po operaci ramene, takže jsme ještě neměli společnou chvíli, ale v týdnu bychom se měli potkat a pobavit se společně," cituje Tobolu web hc-vsetin.cz.

„Dále uvidíme. Jeví se, že jsme kompletní, ale nikdy neříkej nikdy. Trh hráčů je v plném proudu, takže se možná ještě něco stane,“ dodal Tobola. 

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Ondřej Bláha.

Obránci: Jiří Drtina, Radek Jeřábek, Tom Ondračka, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Ondřej Holomek, Martin Dudáš.

Útočníci: Vít Jonák, Antonín Pechanec, David Tůma, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Hořanský, David Březina, Radim Kucharczyk, Jakub Doktor, Branislav Rehuš, Vlastimil Dostálek, Lukáš Volf.

Foto: Karel Dvořáček, sportyusti.cz

Dosud potvrzené změny ve VHK ROBE Vsetín

Příchody
Ondřej Bláha (G, Havířov)
Branislav Rehuš (Ú, Havířov)
David Tůma (Ú, Litvínov)
Jakub Doktor (Ú, České Budějovice)
Vlastimil Dostálek (Ú, Jihlava)
Martin Dudáš (O, Košice)
Lukáš Volf (Ú, Prostějov)

Odchody
Jan Šelepněv (G)
Peter Mikuš (O)
Tomáš Frolo (O, nově kondiční trenér)
Dominik Rudl (O)
Luboš Rob (Ú, Plzeň)
Roman Rác (Ú)
Mitchell Theoret (Ú)
Ondřej Kopta (Ú)
Tomáš Pitule (Ú)
Tomáš Vávra (Ú)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz