Vsetín ještě nemá dost. Oznámil příchod Procházky

Foto: hc-vsetin.cz

Vsetín představil už osmou posilu – a šestou do útoku! Z Mladé Boleslavi přichází někdejší mládežnický reprezentant Martin Procházka.

HokejkaTV

Pětadvacetiletý křídelník se v minulém ročníku objevil ve třech klubech: zmíněné Mladé Boleslavi (28 utkání, 4+1), chvíli hostoval v Pardubicích (5 zápasů, 0+0) a na střídavých startech pomohl prvoligové Slavii (11 zápasů, 3+4).

„Poslední sezony jsem v extralize nedostával tolik prostoru. Rozhodl jsem se tedy udělat takový restart kariéry," řekl Procházka pro hc-vsetin.cz. 

Jeden Martin Procházka už na Lapači působil. A tehdy z toho byl mistrovský titul. Teď se jméno Procházka, byť nejsou příbuzní, opět objeví na vsetínském dresu.

„O Martina jsme se zajímali už uplynulou sezonu. Sledovali jsme jej dlouhodobě," přiznal na klubových stránkách sportovní manažer Radim Tesařík. „Je to výborný útočník s pravým držením hole, což je přesně to, co jsme do týmu potřebovali. Dělali jsme vše pro to, abychom ho na Vsetín přivedli. Bylo to náročné, protože měl i nabídky z extraligy." 

Procházka si na seniorské úrovni vyzkouší angažmá už v devátém klubu: začínal v Litoměřicích, pak hrál za mateřskou Spartu, dále Kladno, Liberec, Plzeň, Mladou Boleslav, Pardubice a Slavii.

Hlavně v posledních letech dost cestoval. „Na Vsetíně bych toho prostoru měl mít mnohem více. I to rozhodovalo při volbě dalšího působiště,“ prozradil Procházka.

Aktuální kádr VHK ROBE Vsetín

Brankáři: David Gába, Ondřej Bláha.

Obránci: Jiří Drtina, Radek Jeřábek, Tom Ondračka, Ondřej Slováček, Jakub Teper, Michal Hryciow, Ondřej Holomek, Martin Dudáš.

Útočníci: Vít Jonák, Antonín Pechanec, David Tůma, David Vítek, Vojtěch Šilhavý, Adam Hořanský, David Březina, Radim Kucharczyk, Jakub Doktor, Branislav Rehuš, Vlastimil Dostálek, Lukáš Volf, Martin Procházka.

Foto: Milan Podpera, hcskoda.cz

Dosud potvrzené změny ve VHK ROBE Vsetín

Příchody
Ondřej Bláha (G, Havířov)
Branislav Rehuš (Ú, Havířov)
David Tůma (Ú, Litvínov)
Jakub Doktor (Ú, České Budějovice)
Vlastimil Dostálek (Ú, Jihlava)
Martin Dudáš (O, Košice)
Lukáš Volf (Ú, Prostějov)
Martin Procházka (Ú, Mladá Boleslav)

Odchody
Jan Šelepněv (G)
Peter Mikuš (O)
Tomáš Frolo (O, nově kondiční trenér)
Dominik Rudl (O)
Luboš Rob (Ú, Plzeň)
Roman Rác (Ú)
Mitchell Theoret (Ú)
Ondřej Kopta (Ú)
Tomáš Pitule (Ú)
Tomáš Vávra (Ú)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz