Vampolova budoucnost? Řeším týmy z okolí Prahy, řekl

Foto: Roman Mareš, rytirikladno.cz

Blíží se hokejová sezona. A s tím i rozhodnutí Petra Vampoly. „Stále existují obě varianty. Tou jednou je, že budu pokračovat. A tou druhou, že kariéru ukončím," přiznal v rozhovoru pro attsportzone.cz.

HokejkaSHOPvanoce

Mistr světa z roku 2010 na sobě přes léto poctivě pracuje. Pokud přidá další sezonu, měl by mít dobrou fyzičku.

„Ještě úplně nevím, co bude dál – i když o tom samozřejmě jednám a rozhoduji se. Mohu zatím asi říct jen to, že chci mít do čtrnácti dnů jasno," cituje Vampolu server ATT Sport Zone.

Vampola má za sebou dvě povedené sezony v Chance lize. Nejprve válel v Českých Budějovicích, v uplynulém ročníku pak pomohl Kladnu k postupu do extraligy.

V 68 zápasech za Rytíře se blýskl 60 body (15+45), v základní části byl druhým nejproduktivnějším hráčem týmu. A v baráži ukázal, že jeho přínos není jen v ofenzivě, patřil totiž k největším bojovníkům.

A co teď? S kým by mohl spojit svoji budoucnost?

„Dá se říct, že jde o kluby z okolí Prahy, kde bydlím. Mělo by být jasno během dvou týdnů. Co se týče Kladna, tak ani tady bych nechtěl být konkrétnější," říká Vampola.

A co se stane v případě, pokud se žďárský odchovanec už letos rozloučí s kariérou?

„U hokeje bych asi nezůstal. Věnoval bych se mu jen co se týče syna. Chodil bych s ním trénovat a radil mu," dodal v rozhovoru pro attsportzone.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz