Ústí nastoupí ve speciálních dresech a s posilou, útok doplní Peter Jánský

Foto: hcverva.cz

Ústí nad Labem nastoupí v rámci oslav 100 let republiky ve speciálních dresech, jejichž hlavním motivem je česká vlajka. Zazní i státní hymna, úvodní buly pak vhodí bývalý útočník David Pazourek a fanoušci se mohou těšit také na ofenzivní posilu. Proti Porubě nastoupí Peter Jánský.

HokejkaSHOPvanoce

„Přichází z Litvínova formou hostování,“ hlásí Slovan k příchodu zkušeného útočníka, jenž si v aktuální sezoně zahrál Chance ligu už v dresu Kadaně, které v devíti střetnutích pomohl pěti body za dvě branky a tři nahrávky.

Další dva starty přidal v extraligovém Litvínově, za který hraje s menšími přestávkami už od sezony 2004/05. Celkem má na kontě 575 extraligových startů, mezi tuzemskou elitou si zahrál také za Pardubice a Spartu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

?Ústecký Slovan posílí útočník Peter #JÁNSKÝ, který přichází z Litvínova formou hostování?? ? Foto: hcverva.cz

Příspěvek sdílený HC_Slovan_Usti (@hcslovanusti),Říj 26, 2018 v 9:28 PDT

Nyní Jánský pomůže Ústí nad Labem, nastoupí už ve svátečním zápase s Porubou a pokusí se pomoct zlomit bídnou sérii. Slovan se s devíti body na kontě krčí na samém chvostu tabulky, když padl už desetkrát v řadě.

Zatím nepomáhá ani nová trenérská dvojice Tomáš Mareš a Martin Štěpánek. Pod ní už Severočeši aspoň zlomili čekání na bodový zisk, když před týdnem urvali bod z Třebíče. Prolomí sérii porážek ve speciálních dresech?

Soupiska HC Slovan Ústí nad Labem

Brankáři:
Jan Dlouhý, Dominik Groh, Martin Volke, Aleš Stezka.

Obránci:
Matěj Hes, Jan Látal, Jakub Mert, Martin Vágner, Martin Weinhold, Martin Zdvořáček, Lukáš Zukal, Martin Jandus, Radek Jeřábek, Jakub Březák.

Útočníci:
Kale Costa, Milan Davídek, Pavel Gottfried, Václav Krliš, Antonín Melka, David Merta, Jakub Planý, Jaroslav Roubík, Jiří Severa, Martin Tůma, Lukáš Volf, Daniel Vrdlovec, Tomáš Jandus, Jakub Chrpa, Jan Havel, Josef Jícha, Tomáš Pšenička, Pavel Kousal, Vojtěch Kropáček, Tomáš Čermák, Peter Jánský.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz