Titul, pak 2. liga. Do Havlíčkova Brodu jde opora plzeňské juniorky

Foto: Karel Švec. Český hokej

S druholigovým Havlíčkovým Brodem se na novou sezonu chystá také devatenáctiletý útočník Marek Kopic. Klub o návratu svého odchovance informoval prostřednictvím webových stránek.

Mladého útočníka čeká ve známém prostředí náročný přechod do seniorského hokeje. 

Povzbuzením pro něj mohou být loňské výkony, vždyť v základní části juniorské extraligy nasbíral 51 bodů a završil ji jako druhý nejproduktivnější hráč Plzně.

Během vyřazovacích bojů pak pomohl čtyřmi góly a sedmi nahrávkami, čímž přispěl k zisku mistrovského titulu.

„Bylo super to s kluky urvat a oslavit. Jsem rád, že moje první play off v životě skončilo takhle,“ řekl později v rozhovoru pro hokej.cz.

„Chtěl bych se věnovat něčemu okolo sportu, jako je například práce kondičního trenéra nebo právě fyzioterapeuta.“

Teď se i kvůli studiu na vysoké škole rozhodl pro comeback do Havlíčkova Brodu. Pokud by tedy nevyšla hokejová kariéra, tak má zadní vrátka.

„Chtěl bych se věnovat něčemu okolo sportu, jako je například práce kondičního trenéra nebo právě fyzioterapeuta,“ popsal Kopic.

Uvidíme, jakou roli si vášnivý čtenář a velký patriot vybojuje v celku hlavního trenéra Aleše Kraučuka.

Aktuální soupiska BK Havlíčkův Brod

Brankáři:
Ondřej Chaloupek, Martin Nedvěd, Michal Novák, Hynek Petržílka, Ivo Svoboda.

Obránci:
Jiří Benák, Roman Čermák, Pavel Grauer, Michal Kerber, Matěj Krejčí, Tomáš Semrád, Jiří Vašíček, Michal Kliment.

Útočníci:
Dominik Dušek, Jaromír Florián, Vojtěch Holenda, David Košťál, Jakub Košťál, Petr Kuchta, Tomáš Ludvík, Tomáš Mlynář, Jaroslav Moučka, Marek Tecl, Patrik Vacík, Milan Valášek, Luboš Voříšek, Filip Šimek, Marek Kopic.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz