Sparta si pojistila dalšího beka. Ton věří, že se stane jedním z lídrů týmu

Foto: Juliana Zash, hcsparta.cz

Sparta si pro další sezony pojistila beka Tomáše Dvořáka, jenž si vysloužil prodloužení smlouvy do konce ročníku 2021/22. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

partneři českého hokeje

„Tomáš je stále mladý a perspektivní obránce, který se neustále zlepšuje. Na ledě platí za jednoho z nejspolehlivějších. Věříme, že se brzy stane jedním z hlavních lídrů našeho týmu,“ říká po podpisu dvouleté smlouvy sportovní ředitel klubu Petr Ton.

Čtyřiadvacetiletý Tomáš Dvořák se vypracoval mezi klíčové zadáky, na ledě začal zastávat i roli obranáře, který se dokáže zastat svých spoluhráčů. Ostatně se 102 body na kontě vévodí týmové statistice Radegast index, která oceňuje největší bojovníky.

Dvořák, který hrál extraligu i za Vary a Chomutov, je v aktuálním ročníku třetím nejvytěžovanějším hráčem Sparty. Ve 43 zápasech zapsal devět bodů za tři branky a šest nahrávek a skvělých +15 v bilanci účasti na ledě při vstřelených a obdržených gólech.

Aktuální soupiska HC Sparta Praha

Brankáři:
Matěj Machovský, Jakub Sedláček, Michal Neuvirth, Adam Wolf.

Obránci:
Jan Piskáček, Milan Jurčina, Petr Kalina, Tomáš Dvořák, Jan Košťálek, Jeremie Blain, Martin Jandus, Daniel Poizl, Daniel Krutil, Ville Koistinen, Tomáš Pavelka.

Útočníci:
Michal Řepík, David Tomášek, Jiří Smejkal, Miroslav Forman, Lukáš Pech, Lukáš Rousek, Andrej Kudrna, Matúš Sukeľ, Robert Říčka, Marek Kvapil, Vladimír Růžička, Jan Buchtele, David Dvořáček, Tomáš Pšenička, David Vitouch, Vojtěch Kropáček, Daniel Přibyl.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz