Růžička po sekeře nedohrál, šel na rentgen. Jak to s ním bude dál?

Foto: Instagram HC Sparta Praha

Sparťanský útočník Vladimír Růžička odstoupil z nedělního utkání proti Plzni už po první třetině – do ruky ho totiž nepříjemně sekl domácí obránce Lukáš Pulpán. Rozhodčí tento faul přehlédli.

Aplikace Tipsport extraligy

Poté, co ze sebe Růžička v kabině svlékl výstroj, odjel – ještě v průběhu druhé třetiny – do plzeňské nemocnice. Ani rentgenové vyšetření ovšem zatím nepřineslo přesnou informaci, jak dlouho bude Růžička v sestavě Sparty chybět.

„Aktuálně čekáme na výsledky i po splasknutí otoku na předloktí levé ruky," informuje pražský klub o zdravotním stavu svého čtvrtého nejproduktivnějšího útočníka. „Stoprocentně jisté je ale to, že Vláďa ke středečním utkání s Libercem k dispozici nebude." 

Růžička, který do Sparty přišel v létě z Chomutova, zatím v této sezoně stihl 34 utkání. Dohromady v nich získal 24 bodů (10+14).

Foto: Instagram HC Sparta Praha

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz