Přerov s navrátilci porazil Slavii. Hráli Klimeš i Weinhold

Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

V úterním zápase přišla Slavia o cennou remízu se Zlínem až v poslední minutě. Nadějný stav neudrželi Pražané ani ve druhém utkání ZUBR Cupu proti pořádajícímu Přerovu.

HokejkaSHOPvanoce

Po dvou třetinách vedli sešívaní 2:1, trefili se obránce Marek Ryzák a útočná opora Filip Vlček. Jenže poslední dvacetiminutovka patřila Přerovu. Skóre otočili mladíci Adam Hradil s Jakubem Kleinerem.

K výhře pomohli i brankář Lukáš Klimeš, který má do Přerova střídavé starty z Komety, a obránce Martin Weinhold, jenž u Zubrů dohrával uplynulou sezonu a teď je zpět.

A jak vypadá ZUBR Cup po dvou hracích dnech? Dvě vítězství (i díky kontumaci, viz tento článek) má Vsetín. Po jednom úspěchu pak zapsali Zubři a Berani. Slavia dvakrát těsně prohrála.

Už ve čtvrtek je na programu závěrečné kolo prestižního turnaje. Vsetín si půjde za pohárem v utkání se Slavií, Přerov pak čeká souboj s extraligovým Zlínem.

HC ZUBR PŘEROV – HC SLAVIA PRAHA 3:2 (1:1, 0:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 3. Zbořil (Hejcman), 46. Hradil (Zmeškal), 52. Kleiner (Süss) – 12. Ryzák (Doležal, Vrdlovec), 33. Vlček (Vrdlovec).
HC ZUBR Přerov: Klimeš – Pohl, Černý, Zbořil, Šnajnar, Kleiner, Weinhold, Gréč, Dřímal – Navrátil, Hejcman, Goiš – Číp, Süss, Moučka – Peterka, Indrák, Svoboda – Zmeškal, Kočica, Hradil.
HC Slavia Praha: Michajlov – Duda, Novák, Hořava, Antoš, Ryzák, Šmíd, Barák, Valík – Doležal, Vrdlovec, Vlček – Ondráček, Šagát, Furch – Brož, Všetečka, Šťastný – Hovsepjan, Šteiner, Martínek.

Další program ZUBR Cupu

Čtvrtek 15. srpna:
17:00 VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha
18:00 HC ZUBR Přerov – PSG Berani Zlín

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz