Plzeň představila nové dresy. Má tři sady, hrát bude i v černém

Foto: Milan Podpera, hcplzen.cz

11. září 2020, 9:11

Adam Bagar

Plzeň na svých webových stránkách odkryla nové dresy, v nichž budou Milan Gulaš a spol. nastupovat v nadcházející extraligové sezoně 2020/21.

Fanshop národního týmu

Podobně jako loni je zdobí čistý design. Přesto jsou jiné. Zmizel pás diamantů, kterým indiáni ještě vzdali hold devadesáti letům založení klubu. Ale nahradily jej neméně důležité prvky.

Na přední straně dresu jsou nově dvě linky pod rameny ve světle modré barvě, která odkazuje na historický titul Plzně. Dresy jsou navíc odlehčené, mají odlišný střih a vracejí se tkaničky.

Kromě tradiční modré a bílé varianty letos Západočeši představili také třetí, alternativní sadu dresů. Vrací se k osvědčené černé barvě. Třetí sada se pochopitelně trošku liší od ostatních.

Foto: hcskoda.cz

„Doplňkové prvky, šněrování a dvě linky jsou ve stříbrné barvě, která koresponduje s výzbrojí naší brankářské dvojice. A světle modrý "titulový" pruh? Ten jsme schovali do štulpen,“ líčí.

Indiáni se v novém poprvé představí v pátek 18. září, kdy v prvním kole od netradičních 17:15 vyzvou Spartu. Ven v nových trikotech premiérově vyrazí o dva dny později na led Dynama.

Aktuální kádr HC Škoda Plzeň

Brankáři:
Dominik Frodl, Dominik Pavlát, Kristián Kolář.

Obránci:
Vojtěch Budík, Peter Čerešňák, Michal Houdek, David Jiříček, Lukáš Kaňák, Vladimír Kremláček, David Kvasnička, Viktor Lang, Matěj Stříteský, Roman Vráblík.

Útočníci:
Jan Eberle, Milan Gulaš, Matyáš Kantner, Petr Kodýtek, Matěj Kolda, Jaroslav Kracík, Sebastián Malát, Tomáš Mertl, Pavel Musil, Jakub Pour, Filip Přikryl, Luboš Rob, David Stach, Petr Straka, Filip Suchý.

Změny v kádru HC Škoda Plzeň

Příchody:
Viktor Lang (Chomutov)
Dominik Pavlát (Chomutov)
Pavel Musil (Olomouc)
David Stach (Kladno)
David Kvasnička (Vítkovice)
Filip Suchý (Chomutov)
Matěj Stříteský (Karlovy Vary)

Odchody:
Jaroslav Pavelka (Liberec)
Bohumil Jank (Hradec Králové)
Adam Jánošík (Oskarshamn, Švédsko)
Lukáš Pulpán (Karlovy Vary)
Miroslav Indrák (České Budějovice)
Martin Heřman (Vrchlabí)
Vojtěch Němec (Znojmo)
Patrik Zdráhal (Litvínov)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz