Písek změnil název a má nové logo. A co hráči na zkoušku?

9. září 2019, 14:57

Jan Šimek

Druholigový Písek na svém Facebooku odkryl novou vizuální identitu. Klub se bude nově prezentovat jako IHC Králové Písek, součástí změn je i nové logo.

Pojď hrát hokej

„Chceme posilovat hrdost k našemu krásnému městu. Od nové sezóny budeme válčit jako Králové z Písku!“ hlásí jihočeský celek na svém Facebooku. Novinkou je také nové klubové logo.

Jeho hlavním motivem je hlava krále. „Aktuální trendy velí jasně – jednoduchost a jasné sdělení. Odkaz na královské město je podle nás více než jasný. Tak snad nám a vám bude dělat radost,“ píše písecký klub.

„Nové logo je posun dopředu. Staré logo neodpovídalo současným potřebám v propagaci a prezentaci,“ vysvětluje nutnost změny vizuální identity.

Kromě toho se možná Králové dočkají před startem sezony i last minute posil. U Otavy totiž jednozápasovou zkoušku absolvovali příbramští útočníci Jiří Vošta a Petr Kobes. Navlečou písecké dres i během nadcházejícího ročníku?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz