Neuvěřitelné zprávy z Vrchlabí: hrát za něj budou Hlinka a Bednář!

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Těžko se tomu věří, ale je to tak: druholigovému Vrchlabí pomohou v cestě za postupem do Chance ligy exreprezentanti Jaroslav Bednář a Jaroslav Hlinka.

HokejkaTV

„Zatím nejsme dohodnuti na přesném datu, kdy se k nám připojí. Předpokládám, že by se tak mohlo stát v průběhu ledna," řekl klubovým stránkám jednatel Jiří Jakubec.

A to ještě není vše! V lednu přijdou další zajímaví útočníci: zkušený Jan Berger a mladík Radek Pilař. Oba posílí Vrchlabí v rámci spolupráce s Hradcem Králové.

Právě díky této vazbě se k hokeji vrací hradecký sportovní manažer Jaroslav Bednář. „Viděl několik našich zápasů. Úroveň a zázemí se mu líbilo, a tak se rozhodl, že pomůže našemu týmu se splněním postupových ambicí. Je to hráč, jakých moc na trhu není. Jenom díky silným vazbám na extraligový Mountfield budeme mít možnost vidět takovéhoto hráče ve vrchlabském dresu," vysvětlil Jakubec pro hcvrchlabi.cz.

A jak se seběhl příchod Jaroslava Hlinky? „Přemluvil ho Jarda Bednář, aby na tuto misi ve Vrchlabí nebyl sám. Ještě ale není definitivní. Má zcela jasnou podmínku, že pokud dostane v průběhu ledna zajímavou nabídku z vyšší soutěže, tak z vrchlabské mise sejde," informuje Jakubec.

„Jardu Hlinku přemluvil Jarda Bednář, aby na tuto misi ve Vrchlabí nebyl sám."

Vrchlabí vyhlásilo před startem sezony cíl vrátit se do první ligy, kterou hrálo v letech 2007 až 2011. V druholigové skupině Střed je zatím druhé, za vedoucím Jabloncem. Za ten hraje další bývalý reprezentant Tomáš Plíhal.

A teď míří do druhé ligy další velká jména! 

Soupiska HC Stadion Vrchlabí

Brankáři: Martin Abrahám, Jakub Sobotka, Jakub Soukup.

Obránci: Ján Bendík, Michal Chleborád, Jiří Erban, Štěpán Havránek, Tomáš Jirků, Tomáš Kynčl, Jakub Moník, Jiří Vašíček, Martin Vágner, Martin Bučko, Jakub Muška, Marek Voženílek.

Útočníci: Tomáš Bláha, Jiří Hozák, David Chalupa, Lukáš Kastner, Filip Moník, Pavel Mrňa, Tomáš Oppelt, Michal Procházka, Michal Pšurný, Aleš Půlpán, Tomáš Půlpán, Patrik Urban, Patrik Hidveghy, Štěpán Matějček, Jaroslav Hlinka, Radek Pilař, Jan Berger, Jaroslav Bednář.

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz