Mostečtí Lvi zlákali opory Bíliny. Zachytá si za ně Hanuljak?

Foto: Facebook HC Most

21. července 2018, 8:04

Marek Hedbávný

Mostečtí Lvi, tedy klub, který vznikl teprve před rokem, ovládli krajskou soutěž a postoupili do druhé ligy. Ač v ní budou za nováčka, chtějí do play off.

HokejkaTV

Most během léta přivedl zajímavé posily: nedaleké Bílině přetáhl obránce Miroslava Poláka, Miroslava Kuncla, Romana Fučíka a útočníky Lukáše Hrdličku, Vladimíra KýhoseMilana Böhma a...

... a hlavně Františka Málu

Mála byl v minulé sezoně nejlepším střelcem druholigové skupiny Západ – za 35 zápasů stihl 30 gólů. K nim přidal ještě 25 asistencí. 

Přes hranici čtyřiceti bodů se dostali i výše zmínění Hrdlička s Kýhosem. Fučík, Polák a Kuncl byli pro změnu třemi nejproduktivnějšími obránci Draků. Dá se tak říct, že všichni bílinští tahouni odešli do Mostu. 

Novinky o kádru Lvů přinesl Mostecký deník. Podle jeho informací by druholigového nováčka mohlo posílit ještě jedno – a hodně zajímavé – jméno: Miroslav Hanuljak.

Třiatřicetiletý brankář naposledy působil ve Freiburgu ve druhé německé lize. Předtím chytal za Kladno, Chomutov nebo Kadaň. U Pirátů zapsal i několik extraligových startů. 

Ohlásí skutečně návrat do rodného města?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz