Regionální liga dorostu

RLD – nadstavba O

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 21 17 0 1 3 107:48 52 5.10 2.29 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Ústí nad Labem 21 14 2 0 5 95:52 46 4.52 2.48 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litvínov B 21 14 0 1 6 94:79 43 4.48 3.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Plzeň B 21 10 1 2 8 97:77 34 4.62 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kadaň 20 8 1 1 10 92:107 27 4.60 5.35 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Rokycany 21 5 3 0 13 61:100 21 2.90 4.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Cheb 21 6 0 1 14 61:92 19 2.90 4.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Litoměřice 20 2 0 1 17 41:93 7 2.05 4.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba P

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 22 15 0 1 6 88:63 46 4.00 2.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 22 12 1 1 8 59:59 39 2.68 2.68 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Kolín 21 11 1 1 8 63:54 36 3.00 2.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Mladá Boleslav B 21 11 0 2 8 88:70 35 4.19 3.33 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Tábor B 20 10 0 0 10 69:76 30 3.45 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D České Budějovice B 21 7 2 1 11 75:72 26 3.57 3.43 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Benátky nad Jizerou 21 7 2 1 11 76:77 26 3.62 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Letňany 20 4 1 0 15 59:106 14 2.95 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba R

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 21 16 3 0 2 120:58 54 5.71 2.76 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Hronov 19 14 3 0 2 125:61 48 6.58 3.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pardubice B 22 11 0 3 8 91:87 36 4.14 3.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Třebíč 21 10 2 0 9 95:77 34 4.52 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Lomnice nad Popelkou 22 9 1 2 10 96:101 31 4.36 4.59 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Jaroměř 21 7 0 5 9 100:92 26 4.76 4.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Lanškroun 18 3 1 0 14 49:108 11 2.72 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Moravská Třebová 20 1 1 1 17 42:134 6 2.10 6.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – nadstavba S

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Poruba 22 20 0 1 1 145:42 61 6.59 1.91 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Vítkovice B 20 16 1 0 3 124:51 50 6.20 2.55 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 22 14 0 1 7 116:93 43 5.27 4.23 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Lions 19 7 2 2 8 88:102 27 4.63 5.37 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kroměříž 22 7 1 2 12 85:102 25 3.86 4.64 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Brumov-Bylnice 20 7 1 0 12 65:102 23 3.25 5.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Znojmo 22 4 0 0 18 59:132 12 2.68 6.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Frýdek-Místek 21 3 1 0 17 41:99 11 1.95 4.71 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění T

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Bílina 17 10 2 2 3 116:76 36 6.82 4.47 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Tachov 18 11 1 0 6 106:71 35 5.89 3.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 18 11 1 0 6 92:80 35 5.11 4.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 18 8 3 0 7 78:88 30 4.33 4.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Domažlice 18 9 0 2 7 99:85 29 5.50 4.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Klášterec nad Ohří 17 3 1 1 12 69:113 12 4.06 6.65 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Louny 18 2 0 3 13 80:127 9 4.44 7.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění U

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Krkonoše 18 15 0 1 2 128:61 46 7.11 3.39 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Kralupy nad Vltavou 18 9 1 0 8 55:49 29 3.06 2.72 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Varnsdorf 18 7 3 1 7 83:89 28 4.61 4.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Česká Lípa 18 8 1 1 8 71:77 27 3.94 4.28 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Jablonec nad Nisou 18 7 2 1 8 84:80 26 4.67 4.44 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 18 5 1 0 12 58:95 17 3.22 5.28 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Děčín 18 4 0 4 10 48:76 16 2.67 4.22 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění V

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Beroun 14 12 0 0 2 88:29 36 6.29 2.07 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poděbrady 15 11 1 0 3 66:30 35 4.40 2.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Černošice 16 5 5 0 6 64:60 25 4.00 3.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Příbram 13 7 1 1 4 43:40 24 3.31 3.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Slaný 15 7 0 3 5 56:55 24 3.73 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Velké Popovice 16 7 0 3 6 54:63 24 3.38 3.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Kutná Hora 16 2 1 1 12 37:77 9 2.31 4.81 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Zbraslav 15 1 0 0 14 32:86 3 2.13 5.73 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění W

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vlašim 16 13 0 2 1 95:46 41 5.94 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Strakonice 15 11 3 0 1 91:39 39 6.07 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 16 7 3 1 5 77:65 28 4.81 4.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 16 7 1 2 6 75:75 25 4.69 4.69 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Písek 14 5 2 1 6 50:54 20 3.57 3.86 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Chotěboř 16 5 1 2 8 60:85 19 3.75 5.31 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Soběslav 16 3 0 2 11 65:79 11 4.06 4.94 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D DDM České Budějovice 15 1 0 0 14 41:111 3 2.73 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění X

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Česká Třebová 13 9 2 0 2 93:49 31 7.15 3.77 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litomyšl 13 9 0 1 3 60:53 28 4.62 4.08 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 14 7 0 0 7 60:78 21 4.29 5.57 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 13 6 1 0 6 70:73 20 5.38 5.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 15 5 1 2 7 88:84 19 5.87 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Polička 14 5 1 1 7 59:61 18 4.21 4.36 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Nové Město nad Metují 13 5 0 1 7 72:73 16 5.54 5.62 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Opočno 15 4 0 0 11 63:94 12 4.20 6.27 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – o umístění Y

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Třinec B 19 14 2 1 2 100:46 47 5.26 2.42 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Orlová 19 13 1 1 4 118:63 42 6.21 3.32 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Prostějov 19 12 1 2 4 92:61 40 4.84 3.21 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opava 20 11 0 0 9 98:84 33 4.90 4.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Hodonín 19 9 2 0 8 95:100 31 5.00 5.26 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Valašské Meziříčí 18 7 0 1 10 87:86 22 4.83 4.78 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
7 D Karviná 18 7 0 1 10 70:91 22 3.89 5.06 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
8 D Břeclav 19 4 1 3 11 73:88 17 3.84 4.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
9 D Černí Vlci 16 3 2 0 11 49:72 13 3.06 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
10 D Nový Jičín 19 3 1 1 14 60:151 12 3.16 7.95 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – A

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Karlovy Vary B 10 9 0 0 1 82:9 27 8.20 0.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Cheb 10 6 0 0 4 34:39 18 3.40 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Ostrov 10 4 1 0 5 43:46 14 4.30 4.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Sokolov 10 3 1 1 5 43:54 12 4.30 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Klášterec nad Ohří 10 3 0 1 6 33:63 10 3.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Tachov 10 2 1 1 6 32:56 9 3.20 5.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – B

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kadaň 8 8 0 0 0 99:21 24 12.38 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litvínov B 8 5 1 0 2 54:32 17 6.75 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Bílina 8 3 0 1 4 46:47 10 5.75 5.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Slaný 8 3 0 0 5 22:51 9 2.75 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Louny 8 0 0 0 8 24:94 0 3.00 11.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – C

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Ústí nad Labem 10 9 0 0 1 63:10 27 6.30 1.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Litoměřice 10 8 1 0 1 55:17 26 5.50 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Děčín 10 5 0 0 5 30:38 15 3.00 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Kralupy nad Vltavou 10 3 2 0 5 29:35 13 2.90 3.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Česká Lípa 10 1 0 2 7 20:54 5 2.00 5.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Varnsdorf 10 1 0 1 8 19:62 4 1.90 6.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – D

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Benátky nad Jizerou 10 8 0 0 2 72:26 24 7.20 2.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lomnice nad Popelkou 10 8 0 0 2 64:45 24 6.40 4.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Mladá Boleslav B 10 7 1 0 2 70:23 23 7.00 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Jablonec nad Nisou 10 4 0 0 6 35:57 12 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Krkonoše 10 1 0 1 8 33:65 4 3.30 6.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Frýdlant 10 1 0 0 9 21:79 3 2.10 7.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – E

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Plzeň B 10 9 0 0 1 66:21 27 6.60 2.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Rokycany 10 8 1 0 1 47:30 26 4.70 3.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Příbram 10 3 1 1 5 24:31 12 2.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Strakonice 10 3 0 0 7 40:44 9 4.00 4.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Beroun 10 3 0 0 7 31:53 9 3.10 5.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Domažlice 10 2 0 1 7 34:63 7 3.40 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – F

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hvězda Praha 10 8 1 0 1 86:19 26 8.60 1.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Slavia B 10 7 1 0 2 65:25 23 6.50 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Letňany 10 7 0 1 2 80:31 22 8.00 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Velké Popovice 10 3 0 2 5 26:48 11 2.60 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černošice 10 2 1 0 7 23:63 8 2.30 6.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Zbraslav 10 0 0 0 10 12:106 0 1.20 10.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – G

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kolín 8 8 0 0 0 41:9 24 5.13 1.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Pardubice B 8 5 0 0 3 50:22 15 6.25 2.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Poděbrady 8 5 0 0 3 48:27 15 6.00 3.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Nový Bydžov 8 1 0 0 7 21:57 3 2.63 7.13 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Kutná Hora 8 1 0 0 7 19:64 3 2.38 8.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – H

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Tábor B 10 8 1 0 1 72:17 26 7.20 1.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D České Budějovice B 10 8 0 1 1 67:27 25 6.70 2.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Vlašim 9 4 0 1 4 49:33 13 5.44 3.67 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Písek 10 3 0 0 7 27:52 9 2.70 5.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Soběslav 9 3 0 0 6 36:71 9 4.00 7.89 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D DDM České Budějovice 10 1 1 0 8 23:74 5 2.30 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – I

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Jihlava B 8 7 1 0 0 61:12 23 7.63 1.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Třebíč 8 5 0 1 2 50:23 16 6.25 2.88 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Pelhřimov 8 4 0 0 4 36:44 12 4.50 5.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Ledeč nad Sázavou 8 2 0 0 6 27:56 6 3.38 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Chotěboř 8 1 0 0 7 17:56 3 2.13 7.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – J

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Moravská Třebová 10 8 0 0 2 64:33 24 6.40 3.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lanškroun 10 6 1 0 3 38:31 20 3.80 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Litomyšl 10 6 0 0 4 34:25 18 3.40 2.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Polička 10 5 0 1 4 41:39 16 4.10 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Skuteč 10 3 1 1 5 52:48 12 5.20 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Česká Třebová 10 0 0 0 10 22:75 0 2.20 7.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – K

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Hronov 8 7 1 0 0 88:14 23 11.00 1.75 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Jaroměř 8 6 0 1 1 65:21 19 8.13 2.63 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Choceň 8 4 0 0 4 42:51 12 5.25 6.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Opočno 8 1 0 0 7 27:76 3 3.38 9.50 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Nové Město nad Metují 8 1 0 0 7 31:91 3 3.88 11.38 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – L

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Kroměříž 10 6 1 1 2 49:40 21 4.90 4.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Lions 10 4 1 3 2 57:47 17 5.70 4.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Znojmo 10 4 2 1 3 43:38 17 4.30 3.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Hodonín 10 5 0 0 5 60:59 15 6.00 5.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Prostějov 10 4 0 0 6 45:48 12 4.50 4.80 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Břeclav 10 2 1 0 7 35:57 8 3.50 5.70 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – M

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Brumov-Bylnice 10 9 0 0 1 48:16 27 4.80 1.60 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Frýdek-Místek 10 6 1 0 3 54:31 20 5.40 3.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Uherské Hradiště 10 6 0 0 4 48:34 18 4.80 3.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Valašské Meziříčí 10 4 0 1 5 48:50 13 4.80 5.00 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Černí Vlci 10 2 1 0 7 29:49 8 2.90 4.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Nový Jičín 10 1 0 1 8 27:74 4 2.70 7.40 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0

RLD – N

# Tým Z V VP PP P Skóre B SB SP GPř VPř Os OGOs UOs VGOs VV H T
1 D Vítkovice B 10 9 0 0 1 83:22 27 8.30 2.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
2 D Poruba 10 9 0 0 1 71:23 27 7.10 2.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
3 D Třinec B 10 5 0 0 5 38:39 15 3.80 3.90 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
4 D Orlová 10 4 0 0 6 54:71 12 5.40 7.10 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
5 D Opava 10 3 0 0 7 38:72 9 3.80 7.20 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
6 D Karviná 10 0 0 0 10 26:83 0 2.60 8.30 0 0 0.00 0 0 0.00 0 0.00 0 0
RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz