Sedmý Týden hokeje v rekordních 152 klubech startuje

Foto: Pojď hrát hokej

Sedm následujících dnů bude po celé republice patřit náboru nejmenších hokejistů. V pondělí 23. září startuje v pořadí sedmý Týden hokeje se zapojením rekordního počtu 152 klubů!

HokejkaTV

Dosud poslední, lednový Týden hokeje se konal napříč republikou ve 149 klubech a přilákal téměř 4 500 dětí. O tom, že popularita této akce dále roste, svědčí čtyři nově zapojené kluby – HC Teplice, HC Bruntál, HC Olomouc a HC Litvínov.

Sedmé pokračování startuje v pondělí 23. září na stadionech šestnácti klubů, potrvá pak až do neděle 29. září.

Konkrétní termíny náborových akcí v klubech »

Týden hokeje je primárně určen dětem ve věku od čtyř do osmi let, zapojit se ale mohou po domluvě s pořadateli mladší i starší zájemci. Kluby ve spolupráci s Českým hokejem znovu připravují pro děti spoustu her na ledě i mimo něj. Na malé účastníky čekají i věcné dárky a také dres českého národního týmu, který obdrží po registraci do projekdu Pojď hrát hokej.

Program je připravený i pro rodiče, kteří dostanou informace o tom, jak to v klubu chodí, jaké jsou výhody hokeje a jaký má přínos pro rozvoj jejich dítěte. Dále pak obdrží informace o příspěvku 1500 Kč na výstroj.

Ve třech klubech – Bruntálu, Studénce a Žamberku – se uskuteční tzv. suchá varianta Týdne hokeje. Program bude shodný jako na ostatních místech, proběhne však mimo led. Děti si tak s sebou místo helmy a bruslí vezmou sportovní oblečení.

Další informace týkající se prvních hokejových krůčků naleznete na webu projektu Pojď hrát hokej.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz