REDSTONE Extraliga juniorů. I třetí soutěž má titulárního partnera

Všechny tři elitní mládežnické soutěže budou mít v nadcházející sezoně titulárního partnera. Nejčerstvěji ho získala druhá nejvyšší soutěž juniorů, která odstartuje pod názvem REDSTONE Extraliga juniorů.

NHL 20

„Těší nás, že partnery mládežnického hokeje rozšířila společnost Redstone Reale Estate a že jsme se s tímto významným subjektem, součástí skupiny Redstone, působící v developerské, realitní a investiční oblasti, domluvili na spolupráci,“ uvedl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

„Všechny nejvyšší mládežnické soutěže tak získaly před nadcházející sezónou titulární partnery a budou se hrát pod názvy DHL Juniorská liga akademií, REDSTONE Extraliga juniorů a ELIOD Extraliga dorostu.“

„Společnost REDSTONE REAL ESTATE sleduje a oceňuje dlouhodobou koncepční práci Českého hokeje, a s potěšením využila možnost podpořit ji v oblasti juniorského hokeje, kde vidíme velký potenciál a perspektivu. Věříme, že investice do sportu a mládeže se z dlouhodobého pohledu vždy vyplácí,“ doplnil Richard Morávek, majitel společnosti REDSTONE REAL ESTATE, a.s.

Druhá nejvyšší juniorská soutěž startuje prvními dvěma koly příští týden, hracími dny jsou pátek a neděle. REDSTONE Extraliga juniorů čítá celkem čtrnáct týmů, rozdělených do dvou skupin Západ a Východ.

V západní skupině budou bojovat Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Ústí nad Labem, Písek, Chrudim, Kobra Praha a Kralupy nad Vltavou. Ve východní pak Havířov, Šumperk, Litomyšl, Poruba, Přerov, Warriors Brno a Vsetín.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz