Nový podcast! Hostem pilotního dílu S hokejkou u stolu je Filip Pešán

Hokej.cz vám představuje nový seriál podcastů, který si budete moci kromě poslechové formy také prohlédnout na online video kanálech. V úvodním díle si můžete vyslechnout názory hlavního trenéra národního týmu Filipa Pešána, jenž má za sebou úspěšný test na finském Karjala Cupu.

Pojď hrát hokej

Hokej.cz bude při novém podcastu spolupracovat s Českým hokejem, takže se můžete těšit na zajímavé hosty. Vždy se budeme snažit dát „slovo“ také fanouškům, kteří se budou moci ptát před natáčením.

Pořad bude vycházet jedenkrát za čtrnáct dní a vždy se bude střídat známý hokejový host s osobou, se kterou budeme rozebírat tématiku kolem hokejové mládeže a přineseme důležité informace pro rodiče. Již nyní můžeme prozradit, že příštím hostem by měl být sportovní psycholog Václav Petráš.

Pilotní díl se natáčel v Síni slávy českého hokeje a vy si jej můžete poslechnout nebo prohlédnout na:

Video na Hokejka TV

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz