Jako Pařík či Bednář. Slovenský gólman v Německu skóroval!

26. října 20:54

Martin Voltr

Das ist unfassbar! Stejnými slovy ocenili němečtí komentátoři třeba legendární dojezd Ester Ledecké v olympijské Koreji, teď si „zařádili“ při velké parádě 17letého slovenského brankáře Patrika Andrisíka.

Fanshop národního týmu

Rodák z Ilavy krátce prošel i akademií ve finské Tappaře Tampere, nyní chytá druhým rokem v Německu. A na svůj druhý letošní start za dvacítku Jungadleru Mannheim si bude pamatovat do konce života.

Když totiž vrcholil zápas v Augsburgu, domácí tým za nepříznivého stavu 3:5 odvolal brankáře a zkusil štěstí se šesti hráči v poli. Jenže mizerné nahození skončilo právě u Andrisíka.

Slovenský gólman neváhal ani vteřinu. Když mu puk přijel rovnou na hokejku, vystřelil přes celé hřiště. A osm sekund před závěrečnou sirénou trefil prázdnou branku!

Andrisík si vyrazil plácnout se všemi hráči ke střídačce. Přesto se ale našel někdo, kdo si gól patrně užil ještě víc než on. Komentátor.

Podobné kousky umí i čeští talenti z reprezentace. V zámořské WHL se letos v březnu trefil přes celé hřiště Lukáš Pařík, doma za mladší dorost Karlových Varů zase před třemi roky Jan Bednář.

I opakovaně se na to pořád dívá krásně.

Share on Google+

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz