Mádl, Pekař a vánoční dresy. Motor chystá charitativní duel

Foto: hcmotor.cz

Poslední domácí utkání před vánočními svátky bude pro českobudějovický klub speciální. Zápas s Přerovem (19. prosince) totiž věnuje Arpidě.

Esport hokejová liga

Jde o zdravotnické centrum, jež pomáhá lidem se zdravotním postižením. 

České Budějovice proto ve čtvrtek nastoupí ve speciálních vánočních dresech, které si mohou fanoušci vydražit. Výtěžek pak půjde dětem na jejich vysněný zájezd k moři. Dresy mají červenou barvu a jsou zlatě vyšívané.

Motor pomáhá Arpidě dlouhodobě. Kromě aukce trikotů mohou fanoušci pomoct i nákupem perníčků nebo obrázků. Či jen vhodit peníze do kasičky nebo poslat esemesku (na číslo 87 777 ve tvaru DMS ARPIDA 30, DMS ARPIDA 60 nebo DMS ARPIDA 90, a to podle toho, kolik korun hodláte přispět).

Doprovodný program k utkání zpestří jako moderátor Jiří Mádl, bývalý českobudějovický hokejista a velký fanoušek Motoru. 

Diváci se můžou těšit i na vystoupení písničkáře Pekaře, který si o přestávce zazpívá s dětmi z Arpidy. Pekař už na zápas natočil pozvánku společně s Matoušem Venkrbcem

Foto: hcmotor.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz