Letní příprava? AZet s Porubou zabojují na Visegrádském poháru

Foto: visegradhockey.hu

13. května 17:52

Jan Šimek

Hokejisté Havířova a Poruby si v létě zahrají o zajímavou trofej. Přípravu si totiž zpestří účastí na turnaji Visegrad Cup. Na svém webu o tom informoval ostravský klub.

Nový fanshop

Visegrádský pohár vznikl teprve nedávno, společně ho před dvěma roky založil maďarský a slovenský hokejový svaz. Letos je tak na programu třetí ročník, kterého se poprvé zúčastní kluby z Česka a Polska.

Do letošního turnaje zasáhne osm mužstev, která jsou rozdělena do dvou čtyřčlenných skupin. Hokejisté Poruby narazí ve skupině na polský klub TatrySki Podhale Nowy Targ, maďarský celek Újpest TE a slovenské MHC Mikron Nové Zámky.

Poruba zbrojí dál: Získala Marka Sikoru z Přerova »

Ve druhé skupině se představí AZ RESIDOMO Havířov, polské Tauron KH GKS Katowice, slovenská Nitra a maďarský výběr Ferencvárosi TC.

Přesný rozpis utkání zatím není znám. Ve skupině se bude hrát systémem každý s každým a následovat bude play off. Semifinále a finále se pak uskuteční na přelomu ledna a února v roce 2020.

Premiérový ročník ovládli hokejisté Nitry, loni uspěly Nové Zámky. Kdo si na Visegrádský pohár sáhne letos? Bude to někdo z českých zástupců?


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz