Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz
8. března 2019, 20:25
Adam BagarZákladní část Tipsport extraligy je minulostí. Už v pondělí otevře brány předkolo Generali play off. V něm se utkají Vítkovice se Spartou a Mladá Boleslav se Zlínem. Liberec, Třinec, Plzeň, Hradec Králové, Brno a Olomouc postupují přímo do čtvrtfinále. Litvínov, Karlovy Vary, Chomutov a Pardubice si potom zahrají o umístění a o to, aby se vyhnuly baráži. Jak vypadá kompletní jízdní řád play off?
Pondělí 11. března – 1. zápasy:
17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha (ČT sport)
19:00 BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín (O2 TV Sport)
Úterý 12. března – 2. zápasy:
17:00 HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha (O2 TV Sport)
19:00 BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín (ČT sport)
Čtvrtek 14. března – 3. zápasy:
19:00 HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA (O2 TV Sport)
17:00 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav (ČT sport)
Pátek 15. března – případné 4. zápasy:
19:00 HC Sparta Praha – HC VÍTKOVICE RIDERA (ČT sport)
17:00 PSG Berani Zlín – BK Mladá Boleslav (O2 TV Sport)
Neděle 17. března – případné 5. zápasy:
HC VÍTKOVICE RIDERA – HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav – PSG Berani Zlín
Pondělí 18. března – 1. zápasy:
17:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno (ČT sport)
19:00 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc (O2 TV Sport)
Úterý 19. března – 2. zápasy:
17:00 HC Škoda Plzeň – HC Olomouc (ČT sport)
19:00 Mountfield HK – HC Kometa Brno (O2 TV Sport)
Středa 20. března – 1. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – lépe postavený vítěz předkola (ČT sport)
19:00 Bílí Tygři Liberec – hůře postavený vítěz předkola (O2 TV Sport)
Čtvrtek 21. března – 2. zápasy:
17:00 HC Oceláři Třinec – lépe postavený vítěz předkola (O2 TV Sport)
19:00 Bílí Tygři Liberec – hůře postavený vítěz předkola (ČT sport)
Pátek 22. března – 3. zápasy:
17:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (ČT sport)
19:00 HC Kometa Brno – Mountfield HK (O2 TV Sport)
Sobota 23. března – 4. zápasy:
17:00 HC Olomouc – HC Škoda Plzeň (O2 TV Sport)
19:00 HC Kometa Brno – Mountfield HK (ČT sport)
Neděle 24. března – 3. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – Bílí Tygři Liberec
Lépe postavený vítěz předkola – HC Oceláři Třinec
Pondělí 25. března – 4. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – Bílí Tygři Liberec
Lépe postavený vítěz předkola – HC Oceláři Třinec
Úterý 26. března – případné 5. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno
Středa 27. března – případné 5. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – hůře postavený vítěz předkola
HC Oceláři Třinec – lépe postavený vítěz předkola
Čtvrtek 28. března – případné 6. zápasy:
HC Olomouc – HC Škoda Plzeň
HC Kometa Brno – Mountfield HK
Pátek 29. března – případné 6. zápasy:
Hůře postavený vítěz předkola – Bílí Tygři Liberec
Lépe postavený vítěz předkola – HC Oceláři Třinec
Sobota 30. března – případné 7. zápasy:
HC Škoda Plzeň – HC Olomouc
Mountfield HK – HC Kometa Brno
Neděle 31. března – případné 7. zápasy:
Bílí Tygři Liberec – hůře postavený vítěz předkola
HC Oceláři Třinec – lépe postavený vítěz předkola
Semifinále: 3., 4., 7., 8., případně 11., 13. a 15. dubna
Finále: 18., 19., 22., 23., případně 26., 28. a 30. dubna
Úterý 12. března – 1. kolo:
17:30 HC VERVA Litvínov – HC Dynamo Pardubice
17:30 HC Energie Karlovy Vary – Piráti Chomutov
Pátek 15. března – 2. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC VERVA Litvínov
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC Energie Karlovy Vary
Neděle 17. března – 3. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – HC Energie Karlovy Vary
17:00 HC Dynamo Pardubice – Piráti Chomutov
Úterý 19. března – 4. kolo:
17:30 HC Energie Karlovy Vary – HC VERVA Litvínov
17:30 Piráti Chomutov – HC Dynamo Pardubice
Pátek 22. března – 5. kolo:
17:30 Piráti Chomutov – HC Energie Karlovy Vary
18:00 HC Dynamo Pardubice – HC VERVA Litvínov
Neděle 24. března – 6. kolo:
15:30 HC VERVA Litvínov – Piráti Chomutov
15:30 HC Energie Karlovy Vary – HC Dynamo Pardubice
Tým | Z | V | VP | PP | P | Skóre | Body | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | HC VERVA Litvínov | 52 | 20 | 5 | 1 | 26 | 128:147 | 71 |
2. | HC Energie Karlovy Vary | 52 | 13 | 4 | 6 | 29 | 125:155 | 53 |
3. | Piráti Chomutov | 52 | 13 | 3 | 5 | 31 | 116:174 | 50 |
4. | HC Dynamo Pardubice | 52 | 9 | 2 | 5 | 36 | 102:187 | 36 |
Pátek 29. března – 1. kolo:
13. tým z TELH – 2. tým z Chance ligy
14. tým z TELH – 1. tým z Chance ligy
Neděle 31. března – 2. kolo:
2. tým z Chance ligy – 14. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 13. tým z TELH
Úterý 2. dubna – 3. kolo:
13. tým z TELH – 14. tým z TELH
2. tým z Chance ligy – 1. tým z Chance ligy
Pátek 5. dubna – 4. kolo:
14. tým z TELH – 13. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 2 tým z Chance ligy
Neděle 7. dubna – 5. kolo:
2. tým z Chance ligy – 13. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 14. tým z TELH
Úterý 9. dubna – 6. kolo:
14. tým z TELH – 2. tým z Chance ligy
13. tým z TELH – 1. tým z Chance lgy
Pátek 12. dubna – 7. kolo:
13. tým z TELH – 2. tým z Chance ligy
14. tým z TELH – 1. tým z Chance ligy
Neděle 14. dubna – 8. kolo:
2. tým z Chance ligy – 14. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 13. tým z TELH
Úterý 16. dubna – 9. kolo:
13. tým z TELH – 14. tým z TELH
2. tým z Chance ligy – 1. tým z Chance ligy
Pátek 19. dubna – 10. kolo:
14. tým z TELH – 13. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 2. tým z Chance ligy
Neděle 21. dubna – 11. kolo:
2. tým z Chance ligy – 13. tým z TELH
1. tým z Chance ligy – 14. tým z TELH
Úterý 23. dubna – 12. kolo:
14. tým z TELH – 2. tým z Chance ligy
13. tým z TELH – 1. tým z Chance ligy
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz