bahis siteleri

Hokejka news

 • 15. 9. - 11:28

  Hokejka TV - PODPOŘTE KLUBY!

  Koupí předplatného a sledování hokeje online podpoříte kluby! Děkujeme, že jste s námi!

 • 4. 2. - 11:32

  O kapku lepší hokej

  4. únor je Světovým dnem rakoviny!
  Zapoj se s hokejem i Ty! Více zde.

 • 26. 11. - 11:57

  Křest knihy Hrdinové hokeje už v pondělí 2.12.!

  Hokejová historie zábavnou formou, to je kniha Hrdinové, která právě vychází! Křest knihy ve sportovním areálu NA FRANTIŠKU bude spojen s parádní hokejovou akcí. Přijď se určitě podívat!

 • 3. 10. - 10:41

  Začal prodej vstupů na Finy v Plzni!

  Jediné domácí utkání do konce roku odehraje český tým 12.12. v Plzni proti Finsku. Už máš koupená svoje místa?!

Zatímco Maxim Žukov nebo Rok Macuh začali svá nová angažmá parádně, elitní kanonýr Petr Mrázek se zatím trápí – stejně jako celý Zlín. Právě o tom bude nový díl statistické rubriky Třída a bída.

Třída

Žukov už čaruje
Čtyři zápasy, čtyři výhry a k tomu báječné individuální statistiky. Maxim Žukov postavil ve vsetínské bráně zeď: chlubí se 96,26% úspěšností zákroků a průměrem inkasovaných branek 1,00. Naposledy vychytal nulu v derby se Zlínem.

Nový objev?
Až do této sezony hrál pouze mezi juniory, vyhýbaly se mu i velké reprezentační akce... O Josefu Slavíčkovi tak širší veřejnost moc nevěděla. To se teď mění – dvacetiletý forvard vlétl do seniorského hokeje stylově: po čtyřech zápasech má už pět bodů (3+2). 

Macuh válí na buly
Nejenže se Roku Macuhovi daří střelecky (ve třech duelech dal stejný počet branek), užitečný je pro Přerov i v dalších činnostech – třeba na buly. Aktuálně má totiž nejvyšší úspěšnost na vhazování ze všech prvoligových centrů (v průměru vyhraje 73,33 % soubojů).

Bída

Slabší start zkušených brankářů
Čtyři kola jsou stále malým vzorkem, ale... Pavel Jekel z Třebíče (87,84 %), litoměřický Tomáš Král (88,03 %) i velká předsezonní posila Prostějova Jaroslav Pavelka (87,74 %) určitě doufali v lepší vstup do sezony.

Ve čtyřech, ve čtyřech, dostaneme góla ve čtyřech...
Slavia je v tabulce předposlední, doplácí především na šílená oslabení. Pražané inkasovali z 22 početních nevýhod hned deset gólů! To dává děsivou 54,55 % úspěšnost...

Mlčící Mrázek
Petr Mrázek byl v předešlých dvou sezonách druhým, respektive čtvrtým nejlepším střelcem základní části. Po přesunu z Prostějova do Zlína se ovšem stále hledá – v úvodních kolech navzdory několika šancím neskóroval, nezískal ani asistenci a ve statistice +/- se propadl do minusu. Rozhodl sice nájezdy proti Jihlavě, od Mrázka se ale čeká mnohem víc.

Foto: beranizlin.cz

Share on Google+

HOKEJKA TV

HOKEJKA TV