Energii trápí zranění. Jak jsou na tom Rachůnek, Gorčík a Šafář?

Foto: hokejkv.cz

Hokejisté Karlových Varů jako jediní stoprocentně zvládli úvodní dvě kola a nyní vyhlížejí důležitý zápas s Kladnem, tamní kouče však stále trápí zranění. Energie o tom informovala na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Poslední utkání v Pardubicích nedohrál útočník Tomáš Rachůnek, který měl utrpět lehký otřes mozku a lékaři mu nařídili klidový režim. Už ve čtvrtek sice chce vyjet s týmem na led a lehce potrénovat, nad jeho startem v pátečním zápase však visí otazník.

Pokud Rachůnek nebude fit, premiéru prožije Michnáč

Pokud nebude připraven, trenéři pošlou do hry Alberta Michnáče, který na svou extraligovou premiéru stále čeká. V úvodních dvou kolech šanci nedostal a ve středu se objevil v Chance lize, v derby s Chomutovem pomohl Kadani asistencí k zisku bodu.

„Albert byl náš třináctý útočník. Do prvních dvou zápasů jsme nasadili hráče, kteří absolvovali celou přípravu, on přišel týden před soutěží.“

„Albert Michnáč byl náš třináctý útočník. Do prvních dvou zápasů jsme nasadili hráče, kteří absolvovali celou přípravu, on přišel týden před soutěží,“ vysvětluje asistent trenéra Tomáš Mariška, proč dvacetiletá posila ze Sparty zatím za Energii nehrála.

Šafář nemůže trénovat, připraven ještě není ani Gorčík

Zatímco u Rachůnka je naděje, Ondřej Šafář a Sebastian Gorčík budou v nejbližších duelech s jistotou chybět. Obránce má nastřelenou nohu a nemůže ani trénovat, útočník už sice krouží po ledě, ale podle Marišky ještě není na ostré utkání připraven.

Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:
Filip Novotný, Jan Bednář.

Obránci:
Dominik Graňák, Michal Plutnar, Petr Šenkeřík, Vladimír Eminger, Branislav Kubka, Ondřej Šafář, Adam Rulík, Matěj Stříteský.

Útočníci:
Václav Skuhravý, Tomáš Rachůnek, Jakub Flek, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš, Ondřej Beránek, Sebastian Gorčík, Petr Koblasa, Martin Kohout, Tomáš Knotek, Albert Michnáč, Adam Raška, Nicolas Hlava, Tomáš Vondráček.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz