Dukla se rozloučila s dvěma hráči, neuspěli na zkoušce

Foto: Facebook HC Dukla Jihlava

Na zkoušce v prvoligové Jihlavě neuspěli útočníci Jakub Zajíček a Richard Pětník, klub o tom informoval na své facebookové stránce.

„Dnešním dnem se loučíme se dvěma hráči, kterým končí zkušební období. Jedná se o Jakuba Zajíčka a Richarda Pětníka. Přejeme hodně štěstí v hokejové kariéře,“ uvedla ve čtvrtek Dukla.

20letý Zajíček v minulé sezoně válel v dresu libereckých juniorů, kterým pomohl 95 body (33+62) ke stříbru, a premiérově zkusil i Chance ligu – za Benátky odehrál čtyři zápasy s bilancí 0+3.

O dva měsíce mladší Pětník na první starty v mužských soutěžích čeká. V mládežnických kategoriích si postupně zahrál za Letňany, Žďár nad Sázavou, Jihlavu a poslední dva roky za Třinec.

Zajíček s Pětníkem odehráli za Jihlavu jedno přípravné utkání, ve kterém vyšli naprázdno. Dukla totiž na úvod přípravy v omlazené sestavě prohrála na ledě druholigového Tábora jasně 0:4.

Na zkoušce by naopak měli dál pod taktovkou trenéra Viktora Ujčíka pokračovat obránce Fabien Kočí s útočníky Tomášem Křehlíkem, Tobiášem Handlem a Joshuou Jamesem Máchou.

Aktuální soupiska HC Dukla Jihlava

Brankáři:
Adam Wolf, Adam Beran, Filip Maláč, Adam Černý.

Obránci:
Vlastimil Bilčík, Adam Dvořák, Daniel Kowalczyk, Filip Dundáček, Filip Haman, Miloslav Jáchym, Marek Chvátal, Martin Matějíček, Fabien Kočí (zkouška).

Útočníci:
Petr Beránek, Richard Cachnín, Tomáš Harkabus, Miroslav Juda, Filip Seman, Otakar Šik, Vítězslav Brož, Tomáš Čachotský, Tomáš Havránek, Radek Pořízek, Josef Skořepa, Patrik Miškář, Matouš Menšík, Hynek Peš, Tomáš Křehlík (zkouška), Tobiáš Handl (zkouška), Joshua James Mácha (zkouška).

RSS | Kontakt | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Cookies | Nastavení soukromí | Ochrana osobních údajů | Sledování streamů | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz