Foto: zsclions.ch
15. února 2019, 22:39
Petr DejnožkaNávrat Romana Červenky po dlouhé nemoci (plicní embolii) je vskutku famózní. Další kvalitní výkon předvedl v Bielu, kde dvěma asistencemi zavelel k vítězství Curychu. Kromě Červenky se vedlo například Jiřímu Sekáčovi, který dokázal překonat reprezentačního kolegu Jakuba Kováře či hokejistům Znojma, kteří po vysoké výhře drží vedení v nižší nadstavbové skupině.
V Kontinentální hokejové lize došlo k řadě českých soubojů. Jednoznačná jednička Jekatěrinburgu Jakub Kovář nedokázal vzdorovat konkurenční Kazani, v duelu prvního a třetího týmu východní konference inkasoval český gólman z 27 střel soupeře hned třikrát. Jednu z branek si na svůj vrub zapsal také útočník Jiří Sekáč, který se tím posunul již na čtyřiačtyřicet kanadských bodů. V bitvě Jaroslavle s Viťazem si vstřelenou branku připsal útočník Michal Řepík, z výhry v zápase se nakonec radoval Lokomotiv, u vítězné branky si asistenci zapsal obránce Jakub Nakládal.
Po druhé výhře v prodloužení v řadě slaví udržení osmé pozice celek Soči i s trenérem Václavem Sýkorou, tři kola před koncem bude společně s již zmíněným Viťazem bránit postup do vyřazovacích bojů. Do hry zasáhl také Slovan Bratislava, který ale po čtyřech inkasovaných gólech do sítě Jakuba Štěpánka o naději na body přišel.
Hokejisté Znojma ani ve druhém utkání nadstavbové části nezaváhali, z ledu Innsbrucku vezou hladké vítězství. Za dalším bodovým ziskem vykročili již v úvodním dějství třemi brankami, v polovině zápasu svůj náskok ještě navýšili. Po vítězství 7:3 mají v nižší nadstavbové skupině již deset bodů a za udržením dvou postupových míst vykročili tím nejlepším možným způsobem.
Tři zápasy po návratu, tři kanadské body. Roman Červenka dvěma asistencemi připravil v čase 58:23 a 59:28 rozhodující branky Curychu na ledě Bielu, díky čemuž se jeho týmu přiblížil postupu do vyřazovacích bojů. Společně s Červenkou bodovali ve švýcarské NLA ještě Dominik Kubalík a Jiří Novotný, kteří po jedné nahrávce asistovali u vítězství Ambri-Piotta nad Luganem.
AVTOMOBILIST JEKATĚRINBURG – BARS KAZAŇ 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 14. Ljamkin (M. Gluchov, Svitov), 37. Sekáč (Tkačov), 40. Tkačov (Lander).
LOKOMOTIV JAROSLAVL – VIŤAZ MOSKEVSKÁ OBLAST 4:3 (0:0, 3:2, 1:1)
Branky a nahrávky: 26. Loktionov (Kozun), 27. Kartajev (M. Osipov, Kraskovskij), 35. M. Osipov (Kozun), 48. Kontiola (Nakládal, Kozun) – 27. Řepík, 39. P. Černov (Makejev), 53. P. Černov (Kokarev, N. Komarov).
CSKA MOSKVA – SLOVAN BRATISLAVA 4:1 (1:0, 3:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 16. Okulov (Al. Popov), 31. Vey (Romanov, Kaprizov), 33. Mamin (Dahlbeck, Slepyšev), 36. Okulov (Al. Popov, Šalunov) – 55. Grman (Buc).
DYNAMO MOSKVA – SOČI 2:3 po prodloužení (0:1, 2:0, 0:1 – 0:1)
Branky a nahrávky: 26. Mozer (Mojsejev), 37. Koivisto (Brjukvin) – 8. Kaletnik (Archipov), 58. Bočarov (O'Dell, K. Vorobjov), 62. Bakoš (Šmeljov, Collins).
SKA PETROHRAD – JOKERIT HELSINKY 5:2 (2:1, 0:0, 3:1)
Branky a nahrávky: 9. Jakupov (A. Bělov, N. Gusev), 9. Karpov, 45. N. Gusev (Barabanov, M. Malcev), 49. Jakupov (Zubarev, V. Tichonov), 55. Hersley (A. Bělov, Dacjuk) – 17. Jensen Aabo (Platt, Anttila), 59. Moses (A. Grant, Jormakka).
DINAMO RIGA – DINAMO MINSK 3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Meija (Batna, Gegeris), 24. Batna (Lipsbergs, Zile), 48. Džerinš (Pavlovs) – 27. Jevenko (Lisovec, Kovyršin).
Tabulka západní konference:
1. | CSKA Moskva | 59 | 41 | 9 | 0 | 9 | 180:73 | 100 | |
2. | Petrohrad | 59 | 42 | 4 | 5 | 8 | 198:79 | 97 | |
3. | Jaroslavl | 60 | 34 | 6 | 5 | 15 | 158:112 | 85 | |
4. | Jokerit | 59 | 30 | 5 | 6 | 18 | 182:154 | 76 | |
5. | Dyn. Moskva | 59 | 26 | 6 | 6 | 21 | 148:135 | 70 | |
6. | Sp. Moskva | 59 | 21 | 7 | 8 | 23 | 152:148 | 64 | |
7. | Viťaz | 59 | 22 | 5 | 7 | 25 | 128:155 | 61 | |
8. | Soči | 59 | 16 | 9 | 10 | 24 | 138:154 | 60 | |
9. | Din. Riga | 59 | 17 | 7 | 10 | 25 | 119:148 | 58 | |
10. | Čerepovec | 59 | 12 | 9 | 4 | 34 | 113:171 | 46 | |
11. | Dyn. Minsk | 59 | 14 | 2 | 8 | 35 | 110:170 | 40 | |
12. | Slovan Bratislava | 59 | 10 | 5 | 3 | 41 | 100:199 | 33 |
Tabulka východní konference:
1. | Jekatěrinburg | 59 | 36 | 8 | 1 | 14 | 177:118 | 89 | |
2. | Barys Astana | 58 | 28 | 9 | 9 | 12 | 185:141 | 83 | |
3. | Kazaň | 59 | 33 | 4 | 5 | 17 | 158:128 | 79 | |
4. | Omsk | 60 | 28 | 9 | 5 | 18 | 168:129 | 79 | |
5. | Magnitogorsk | 58 | 32 | 6 | 2 | 18 | 168:126 | 78 | |
6. | Ufa | 60 | 24 | 6 | 9 | 21 | 153:135 | 69 | |
7. | Nižnij Novgorod | 59 | 18 | 7 | 10 | 24 | 168:186 | 60 | |
8. | Traktor Čeljabinsk | 58 | 17 | 9 | 4 | 28 | 98:142 | 56 | |
9. | Novosibirsk | 59 | 19 | 5 | 6 | 29 | 139:176 | 54 | |
10. | Nižněkamsk | 59 | 15 | 8 | 6 | 30 | 127:151 | 52 | |
11. | Kunlun | 58 | 18 | 1 | 9 | 30 | 130:174 | 47 | |
12. | Vladivostok | 58 | 16 | 4 | 5 | 33 | 130:167 | 45 | |
13. | Chabarovsk | 58 | 15 | 2 | 9 | 32 | 114:170 | 43 |
KOŠICE – TRENČÍN 4:2 (2:1, 1:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 3. Spilár (Petráš, Brophey), 5. Haščák (Šerbatov, Ignatuškin), 29. Hričina (Galamboš, Pulli), 41. Haščák (Kafka, Derljuk) – 9. Radivojevič (Starosta, Sojčík), 33. Sojčík (Radjenović, Gula).
ŽILINA – MAC BUDAPEŠŤ
Branky a nahrávky: 26. Hvila (Beránek), 46. Bagin (Huna, Húževka), 48. Podešva (Beránek, Dubeň) – 4. Orban (Langkow), 48. Odnoga (Nagy, Burt).
DETVA – POPRAD 3:4 po nájezdech (1:1, 1:1, 1:1 – 0:0)
Branky a nahrávky: 18. Ščurko (Puliš, Murček), 37. Gašpar (Puliš, Betker), 51. Puliš (Ščurko, Murček) – 7. Svitana (Takáč), 32. Paukovček (Belluš, Petran), 44. Bondra (Salija, Buzzeo), rozh. náj. Takáč.
NITRA – LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ 4:1 (1:0, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 6. Lantoši, 27. Majdan, 41. Rapáč (Versteeg), 58. Buček (Rapáč, Bortňák) – 48. Ró. Huna (Ri. Huna, Sukel).
ZVOLEN – BANSKÁ BYSTRICA 2:4 (0:1, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 28. Vandane (Chovan), 57. Petráš (Šišovský) – 4. Higgs (Faille), 25. Higgs (Faille, Asselin), 58. Mihalik (Selleck, Faille), 60. Faille.
DVTK – NOVÉ ZÁMKY 1:2 po nájezdech (0:1, 1:0, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 32. Láda (Pance) – 4. Šimuna (Kudla, Pospíšil), rozh. náj. Pospíšil.
Tabulka:
1. | B. Bystrica | 53 | 30 | 6 | 5 | 12 | 179:126 | 107 | |
2. | Zvolen | 53 | 28 | 7 | 6 | 12 | 178:118 | 104 | |
3. | Košice | 53 | 30 | 4 | 5 | 14 | 175:127 | 103 | |
4. | Poprad | 54 | 26 | 9 | 3 | 16 | 159:139 | 99 | |
5. | Nitra | 53 | 28 | 5 | 4 | 16 | 203:131 | 98 | |
6. | Nové Zámky | 54 | 25 | 6 | 5 | 18 | 141:123 | 92 | |
7. | DVTK | 53 | 22 | 6 | 7 | 18 | 140:138 | 85 | |
8. | Trenčín | 53 | 22 | 6 | 4 | 21 | 137:127 | 82 | |
9. | Detva | 53 | 16 | 3 | 8 | 26 | 140:178 | 62 | |
10. | MAC Ujbuda | 53 | 15 | 3 | 7 | 28 | 148:188 | 58 | |
11. | L. Mikuláš | 53 | 15 | 2 | 3 | 33 | 122:166 | 52 | |
12. | Žilina | 53 | 10 | 7 | 5 | 31 | 140:203 | 49 | |
13. | Slovensko U20 | 24 | 0 | 0 | 2 | 22 | 30:128 | 2 |
KALPA KUOPIO – JUKURIT 7:2 (3:0, 2:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Ikonen (Pikkarainen, Gymer), 12. Luostarinen (Nuutinen, Makinen), 13. Ruuttu (Texier, Rissanen), 21. Ikonen (Luostarinen, Pikkarainen), 34. Nuutinen (Jokinen), 55. Rissanen (Makinen), 58. Vainiola (Junnila, Hyvarinen) – 33. Leskinen (Piitulainen, Flinck), 59. Vahatalo (Kalliola, Lahde).
PELICANS LAHTI – KOOKOO 9:4 (3:2, 1:2, 5:0)
Branky a nahrávky: 3. Kousa (Saarinen, Bjorninen), 16. Kousa (Toivola, Ylonen), 18. Tyrvainen (Kaski, Mustonen), 34. Saarinen (Aaltonen, Bjorninen), 42. Ylonen (Mustonen), 46. Tyrvainen (Mankinen, Kaski), 46. Ylonen (Rowley, Kousa), 50. Aaltonen (Saarinen), 54. Aaltonen – 8. Suuronen, 9. Stromwall (Pitkanen, Kahkonen), 32. Pitkanen (Stromwall, Haataja), 40. Kahkonen (Pitkanen, Stromwall).
SAIPA LAPEENNTRANTA – VÄÄSÄN SPORT 7:2 (4:0, 1:0, 2:2)
Branky a nahrávky: 6. Saari (Lofman), 10. Lofman (Virtanen, Seppala), 11. Nikko (Kunyk, Kichton), 16. Goodwin (Kojo, Saari), 22. Oksanen (Maalahti, Kunyk), 44. Oksanen (Seppala, Autio), 51. Kichton (Nattinen, Salo) – 44. Vauhkonen (Kallela, Sund), 48. Talaja (Tikka).
TAPPARA TAMPERE – TPS TURKU 2:3 (2:0, 0:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 6. Kemilainen (Kuusela, Suhonen), 7. Jarvinen (Suhonen, Malinen) – 30. Heikkinen (Palve, Palmu), 45. Kakko (Heikkinen, Palve), 52. Salonen (Kakko).0
Tabulka:
1. | Kärpät | 50 | 33 | 6 | 1 | 10 | 170:83 | 112 | |
2. | TPS Turku | 49 | 26 | 4 | 6 | 13 | 139:116 | 92 | |
3. | Tappara | 50 | 25 | 3 | 5 | 17 | 145:130 | 86 | |
4. | Lukko | 51 | 22 | 5 | 7 | 17 | 142:134 | 83 | |
5. | Pelicans | 50 | 23 | 3 | 7 | 17 | 156:129 | 82 | |
6. | Hämeenlinna | 50 | 20 | 7 | 5 | 18 | 137:122 | 79 | |
7. | IFK Helsinki | 49 | 18 | 7 | 9 | 15 | 147:139 | 77 | |
8. | SaiPa | 50 | 18 | 9 | 5 | 18 | 132:133 | 77 | |
9. | Ilves | 50 | 19 | 6 | 6 | 19 | 145:150 | 75 | |
10. | JYP | 49 | 15 | 8 | 6 | 20 | 118:116 | 67 | |
11. | Sport | 51 | 13 | 10 | 7 | 21 | 153:180 | 66 | |
12. | KalPa | 49 | 16 | 5 | 7 | 21 | 128:154 | 65 | |
13. | Jukurit | 50 | 12 | 6 | 10 | 22 | 121:147 | 58 | |
14. | KooKoo | 49 | 14 | 5 | 3 | 27 | 123:167 | 55 | |
15. | Ässät | 49 | 9 | 6 | 6 | 28 | 93:149 | 45 |
AUGSBURG – ISERLOHN 3:2 po nájezdech (1:2, 1:0, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Schmolz (Detsch, Ullmann), 40. Stieler (Payerl, White), rozhodující nájezd Payerl – 7. Schmidt (Trupp, Bergmann), 8. Bergmann (Schmidt, Yeo).
DÜSSELDORF – BREMERHAVEN 5:4 po nájezdech (0:3, 2:0, 2:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 24. Barta (Marshall, Descheneau), 38. Pimm (Marshall), 45. Pimm (Gogulla), 56. Barta, rozhodující nájezd Henrion - 7. Friesen (Nehring), 11. Alberg (Quirk), 19. Feser (Hooton, Quirk), 49. Urbas.
INGOLSTADT – MANNHEIM 1:6 (0:2, 0:3, 1:1)
Branky a nahrávky: 48. Cannone (Wagner) – 13. Festerling (Katic), 15. Adam (Smith), 29. Lampl (Eisenschmid), 30. Akdag (Plachta, Wolf), 36. Lehtivuori (Smith, Plachta), 56. Huhtala (Kink, Akdag).
MNICHOV – NORIMBERK 7:2 (2:0, 3:1, 2:1)
Branky a nahrávky: 4. Seidenberg (Wolf, Ehliz), 18. Shugg (Parkes, Stajan), 26. Joslin (Abeltshauser, Shugg), 31. Christensen (Button, A. Eder), 33. Wolf (Hager, Joslin), 42. Wolf (Seidenberg), 53. Mitchell (Stajan, Parkes) – 40. Reimer (Dupuis, Weiss), 45. Jurčina (Dupuis).
SCHWENNINGER – EISBÄREN BERLÍN 3:5 (0:2, 2:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 26. Hofflin (Danner, Ri. Bukarts), 34. El-Sayed (Herpich, Worle), 45. Kurth (Ri. Bukarts) – 3. Smith (MacQueen, Ranford), 12. Backman (Sheppard, Kettemer), 29. MacQueen (Ortega), 48. Baxmann (Muller, Sheppard), 52. Aubry (Ranford, Ortega).
STRAUBING – KOLÍN NAD RÝNEM 7:4 (3:3, 2:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Williams (Acolatse, Mouillierat), 15. Schonberger (Connolly), 17. Mouillierat (Brandt), 27. Brandt (Loibl), 31. Pfleger (Laganiere, Connolly), 47. Schopper (Laganiere), 49. ziegler (Connolly) – 6. Uvira (Despres, Zerressen), 13. Tiffels (Akeson), 18. Zerressen (Madaisky), 25. Uvira (Ellis, Pfohl).
Tabulka:
1. | Mannheim | 46 | 32 | 2 | 6 | 6 | 172:99 | 106 | |
2. | Mnichov | 46 | 28 | 5 | 5 | 8 | 159:102 | 99 | |
3. | Düsseldorf | 46 | 18 | 8 | 10 | 10 | 140:119 | 80 | |
4. | Kolín n. R. | 46 | 22 | 4 | 5 | 15 | 128:118 | 79 | |
5. | Augsburg | 46 | 22 | 3 | 5 | 16 | 134:122 | 77 | |
6. | Ingolstadt | 46 | 20 | 7 | 2 | 17 | 140:137 | 76 | |
7. | Bremerhaven | 46 | 18 | 6 | 5 | 17 | 148:142 | 71 | |
8. | Straubing | 46 | 18 | 6 | 5 | 17 | 136:130 | 71 | |
9. | Norimberk | 46 | 17 | 3 | 3 | 23 | 143:141 | 60 | |
10. | Eisbären Berlín | 46 | 15 | 6 | 2 | 23 | 122:146 | 59 | |
11. | Krefeld | 46 | 11 | 9 | 3 | 23 | 126:151 | 54 | |
12. | Iserlohn | 46 | 12 | 2 | 6 | 26 | 138:169 | 46 | |
13. | Wolfsburg | 46 | 11 | 1 | 10 | 24 | 111:169 | 45 | |
14. | Schwenninger | 46 | 9 | 7 | 2 | 28 | 97:149 | 43 |
část vítězů
FEHÉRVÁR AV19 – KLAGENFURT 1:4 (0:1, 0:0, 1:3)
Branky a nahrávky: 48. Wishart (Sarauer, Hari) – 9. Kozek (Richter, Gartner), 53. Geier (Koch, Fischer), 54. Wahl (Hundertpfund, Bischofberger), 60. Bischofberger.
SALCBURK – VÍDEŇ 2:3 po nájezdech (1:1, 1:1, 0:0 – 0:0)
Branky a nahrávky: 15. Regner (Duncan, Huber), 34. Trattnig (Herburger, Harris) – 10. Nodl (Schneider, Peter), 23. Schneider (Nodl, Nissner), rozhodující nájezd Schneider.
BOLZANO – GRAZ 2:4 (1:1, 1:1, 0:2)
Branky a nahrávky: 14. Bernard (Miceli, Glira), 35. Blunden (Nordlund, Findlay) – 1. Grafenthin (Hamilton, Garbowsky), 38. Hamilton (Garbowsky), 41. Caito (King), 56. King (Yellow Horn, Johansson).
část poražených
INNSBRUCK – ORLI ZNOJMO 3:7 (1:3, 1:2, 1:2)
Branky a nahrávky: 15. Yogan (Clark, Lammers), 28. Lammers (Spurgeon, Antonitsch), 42. Lavoie (Guimond, Lamoureux) – 11. Hlava (Němec, Bartoš), 16. Mrázek (Kalus, Lattner), 18. Němec (Hlava, Bartoš), 29. McPherson (Luciani, Vainonen), 32. Lattner (Bartoš, Hlava), 54. McPherson (Matuš), 59. Tejnor (Bartoš, Němec).
Tabulka – část vítězů:
1. | Graz | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9:5 | 12 | |
2. | Vienna | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:2 | 9 | |
3. | Klagenfurt | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10:3 | 8 | |
4. | Salcburk | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4:9 | 2 | |
5. | Fehervar AV19 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4:9 | 0 | |
6. | Bolzano | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
Tabulka – část poražených:
7. | Znojmo | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 11:3 | 10 | |
8. | Linec | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 6 | |
9. | Dornbirn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 4 | |
10. | Villach | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 5:6 | 3 | |
11. | Innsbruck | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 6:11 | 2 |
FÄRJESTAD – HV 71 6:2 (1:1, 4:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Nilsson (Nygard, Lindqvist), 31.Viksten (Virtanen, Johansson), 36. Nygard (Virtanen, Lindqvist), 37. Ivarsson (Melart, Viksten), 38. Steen (Nilsson), 48. Nilsson (Steen) – 13. Lehtonen (Sundh, Fehervary), 40. Andersson.
ÖREBRO – DJURGARDEN 5:2 (2:0, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 14. Andersson (Olsson), 17. Ebert (Nakyva, Harper), 25. Mastomaki (Gustafsson), 29. Abols (Rissanen, Harper), 42. Virta (Ebert, Nakyva) – 29. Bergfors (Strandberg, Alsing), 52. Lilja (Bemstrom, Strandberg).
Tabulka:
1. | Färjestad | 41 | 20 | 5 | 4 | 12 | 129:100 | 74 | |
2. | Luleå | 41 | 18 | 8 | 4 | 11 | 112:86 | 74 | |
3. | Djurgården | 41 | 18 | 4 | 6 | 13 | 121:95 | 68 | |
4. | Frölunda | 41 | 16 | 8 | 4 | 13 | 108:106 | 68 | |
5. | HV 71 | 41 | 20 | 1 | 5 | 15 | 104:95 | 67 | |
6. | Skellefteå | 41 | 16 | 5 | 7 | 13 | 113:101 | 65 | |
7. | Växjö | 41 | 17 | 3 | 8 | 13 | 98:97 | 65 | |
8. | Linköpings | 41 | 14 | 7 | 6 | 14 | 112:109 | 62 | |
9. | Rögle | 41 | 16 | 4 | 6 | 15 | 102:107 | 62 | |
10. | Malmö | 40 | 14 | 8 | 3 | 15 | 100:101 | 61 | |
11. | Brynäs | 41 | 15 | 2 | 11 | 13 | 93:104 | 60 | |
12. | Örebro | 41 | 10 | 6 | 6 | 19 | 104:124 | 48 | |
13. | Mora | 41 | 9 | 9 | 2 | 21 | 97:125 | 47 | |
14. | Timra | 40 | 8 | 5 | 3 | 24 | 93:136 | 37 |
AMBRI-PIOTTA – LUGANO 6:4 (3:3, 1:0, 2:1)
Branky a nahrávky: 5. Hofer (Novotný, D'Agostini), 16. Jelovac (Goi), 20. Hofer (D. Kubalík, Fora), 26. Plastino (Kostner, Trisconi), 45. Kostner (Bianchi), 59. Bianchi (D'Agostini) - 2. Hofmann (Morini), 5. Chorney (Hofmann), 10. Hofmann (Sannitz), 57. Chiesa (Haapala).
BERN – RAPPERSWIL 3:1 (1:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Ruefenacht (Andersson, Almquist), 25. Moser (Arcobello, Ruefenacht), 60. Moser (Haas) – 1. Casutt (Knelsen, Schlagenhauf).
BIEL – CURYCH 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 9. Pouliot (Brunner, Riat), 58. Rajala (Karki, Forster) – 6. Baltisberger (Herzog), 32. Suter (Noreau, Bodenmann), 59. Bodenmann (Červenka), 60. Bodenmann (Červenka).
LAUSANNE – FRIBOURG 3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 37. Grossmann (Emmerton), 58. Bertschy (Jeffrey), 60. Jeffrey (Bertschy).
SERVETTE – DAVOS 2:5 (0:2, 0:0, 2:3)
Branky a nahrávky: 43. Fritsche, 56. Martinsson (Winnik, Richard) – 5. Corvi, 5. Pestoni (Hischier), 48. Frehner, 50. Hischier (Pestoni), 60. Nygren.
ZUG – LANGNAU 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)
Branky a nahrávky: 13. Albrecht, 32. Diaz (Roe), 40. Flynn (Roe), 53. Martschini (Simion) – 28. Glauser (Neukom), 51. Dostojnov.
Tabulka:
1. | Zug | 43 | 28 | 1 | 4 | 10 | 141:88 | 90 | |
2. | Bern | 42 | 27 | 3 | 2 | 10 | 118:72 | 89 | |
3. | Lausanne | 43 | 22 | 1 | 3 | 17 | 123:104 | 71 | |
4. | Langnau | 43 | 20 | 4 | 2 | 17 | 116:107 | 70 | |
5. | Biel | 43 | 21 | 1 | 3 | 18 | 129:120 | 68 | |
6. | Ambri-Piotta | 42 | 17 | 6 | 4 | 15 | 117:119 | 67 | |
7. | Curych | 43 | 17 | 5 | 4 | 17 | 105:113 | 65 | |
8. | Fribourg | 43 | 19 | 2 | 1 | 21 | 109:110 | 62 | |
9. | Servette | 44 | 17 | 4 | 3 | 20 | 117:135 | 62 | |
10. | Lugano | 42 | 19 | 1 | 2 | 20 | 128:119 | 61 | |
11. | Davos | 43 | 10 | 3 | 1 | 29 | 97:148 | 37 | |
12. | Rapperswil | 43 | 8 | 1 | 3 | 31 | 73:138 | 29 |
Esbjerg – Rodovre 3:2 po nájezdech
Herning – Odense 6:0 (za domácí Dalecký 0+1)
Rungsted – Aalborg 2:1
Herlev – Frederikshavn 5:4 po prodloužení
Tabulka:
1. | Rungsted | 37 | 24 | 4 | 1 | 8 | 139:91 | 81 | |
2. | Sonderjyske | 37 | 18 | 8 | 4 | 7 | 120:78 | 74 | |
3. | Frederikshavn | 38 | 17 | 5 | 5 | 11 | 117:104 | 66 | |
4. | Aalborg | 37 | 17 | 4 | 3 | 13 | 118:95 | 62 | |
5. | Esbjerg | 37 | 14 | 4 | 6 | 13 | 110:113 | 56 | |
6. | Herning | 38 | 13 | 5 | 4 | 16 | 112:103 | 53 | |
7. | Rodovre | 37 | 12 | 2 | 11 | 12 | 100:120 | 51 | |
8. | Herlev | 38 | 11 | 4 | 1 | 22 | 114:128 | 42 | |
9. | Odense | 37 | 4 | 2 | 3 | 28 | 70:168 | 19 | |
10. | Hvidovre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
čtvrtfinále play off
Kazzinc-Torpedo 2 – Nomad Astana 1:2 po nájezdech, stav série 0:2
Beibarys Atyrau – Temirtau 3:0, stav série 1:0
Kokšetau – Almaty 1:2 po nájezdech, stav série 0:1
Pavlodar – Kulager 0:2, stav série 0:1
čtvrtfinále play off
Katovice – Osvětim 8:3 (za hosty Daneček 1+0, Themár 1+1 a Tabaček 0+1), stav série 1:0
Jastrzebie – Krakov 1:2 (za domácí Kubeš 1+0, Kasperlík 0+1 a Fabuš 0+1 a za hosty Ježek 1+0, Jáchym 0+1 a Tvrdoň 0+2), stav série 0:1
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz