Cavaliers pozměnili název a ukázali návrh dresů. A co charitativní duel?

Start Univerzitní ligy ledního hokeje se blíží. Brněnští kavalíři vstoupí do nové sezony s upraveným názvem – VUT Cavaliers Brno.

Aplikace Tipsport extraligy

„V týmu je aktuálně 14 hráčů z VUT, konkrétně jsou zde studenti z Fakulty stavební, Fakulty strojního inženýrství, elektrofakulty i podnikatelské fakulty. Tuto sezónu zde působí ještě hráči Masarykovy univerzity, Mendelovy univerzity, Newton College, Univerzity obrany i zástupci maturitních ročníků ze středních škol,“ vysvětluje prorektor Lubomír Grmela z VUT.

„Jsme nadšeni z navázání spolupráce s tak prestižní vysokou školou, jako je VUT, a nesmírně si toho vážíme. Uděláme vše pro to, abychom VUT důstojně reprezentovali na poli univerzitního hokeje, a zároveň dobře bavili jeho studenty,“ říká generální manažer týmu Daniel Jochman.

„Chceme, aby studenti brněnské techniky hráli právě za náš tým. Tuto možnost totiž doposud neměli, a proto museli hrát v dresu jiných škol. Nyní konečně mohou hrdě reprezentovat svou alma mater,“ dodává Jochman.

Brněnské derby je na dohled

Trenéry brněnských Cavaliers jsou Martin Hrstka a Ladislav Šoukal. V roli kondičního trenéra jim vypomůže Štěpán Koukal. Hráčský kádr má pod palcem sportovní manažer Pavel Pospíšil. 

„Sport je nedílnou součástí brněnské techniky. Jsme rádi, že jsme mohli podpořit hokejový tým Cavaliers, kde většinu tvoří hráči naší školy. První zápas, kde kavalíři ukážou své síly, bude utkání s domácí HC Masaryk University ve středu 25. září od 20 hodin ve Sportcentru Lužánky u Boby centra,“ zve rektor brněnské techniky Petr Štěpánek.

VUT Cavaliers Brno, kteří budou hrát své domácí zápasy na stadionu v Kuřimi, chystají i charitativní utkání proti výběru Zdravotní záchranné služby JMK. Termín zápasu by měl být upřesněn během podzimu.

Foto: VUT Cavaliers Brno

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz