Bříza končí v představenstvu CHL, české kluby bude nově zastupovat Syrovátko mladší

Foto: Karel Švec, Český hokej

Po konci ve Spartě už Petr Bříza nebude dál reprezentovat české kluby v představenstvu Hokejové ligy mistrů. Novým českým zástupcem je Petr Syrovátko mladší, viceprezident Bílých Tygrů Liberec.

HokejkaTV

Bříza, jenž na začátku května prodal sto procent akcií pražské Sparty investiční skupině Kaprain finančníka Karla Pražáka, působil v představenstvu Champions Hockey League od jejího znovuzrození v sezoně 2014/15. Mandát je platný na tři roky, minulý rok byl zvolen podruhé, nyní ale z logických důvodů nepokračuje.

Zbylé dva roky z jeho mandátu tak musel zaujmout někdo jiný. Novým zástupcem českých klubů se na valném shromáždění CHL v úterý v Praze stal Petr Syrovátko mladší, viceprezident Bílých Tygrů Liberec a syn Petra Syrovátka staršího, prezidenta libereckého klubu. CHL to oznámila na svých oficiálních webových stránkách.

Foto: Karel Švec, Český hokej

„Je mi ctí vstoupit do představenstva CHL jako zástupce zakládajících českých klubů. V první řadě bych chtěl poděkovat zástupcům týmů za jejich důvěru,“ zmínil se Syrovátko mladší ve zprávě na webových stránkách CHL.

„Hokejová liga mistrů je výborná soutěž pro všechny evropské kluby. Do mě, jako nejnovějšího člena představenstva, jsou vkládána mnohá očekávání, která musím splnit,“ dodal.

Foto: Karel Švec, Český hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz