Aplaus pro legendu! Srdcař Sýkora se loučil s Pardubicemi

Pardubický klub před začátkem východočeského derby slavnostně poděkoval Petru Sýkorovi, který po sezoně ukončil profesionální kariéru a odteď hraje za druholigové Vrchlabí.

HokejkaSHOPvanoce

Sýkora v extralize nikdy nehrál za jiný klub než za mateřské Pardubice, přestože o lákavé nabídky rozhodně neměl nouzi. Zůstal ale věrný: v 897 zápasech nasázel 385 branek. Vzpomínat se na něj bude především jako na neskutečně rychlého hráče s ještě rychlejší střelu. Lidé z hokejového prostředí si Sýkoru zamilovali i kvůli jeho skromnosti.

Před začátkem derby Sýkora vkročil na led, vyslechl si ovace fanoušků, zhlédl sestřih nejlepších momentů své kariéry a dostal dárky. Mimo jiné od svého nynějšího spoluhráče z Vrchlabí Jaroslava Bednáře.

Na Sýkorovu počest nechalo Dynamo vyrobit 385 speciálních puků. Ty teď půjdou do dražby a výtěžek se věnuje pardubické mládeži.

„Je pro mě ohromná čest, že mohu puky podepsat. Určitě je perfektní, že výtěžek půjde na mládež Dynama. Moc si toho vážím a moc za to děkuju,“ říká Sýkora pro web hcdynamo.cz.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz