Prostějov dál povede Jiří Vykoukal. Chceme play off, hlásí

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Přestože Jestřábi uvažovali o příchodu nového trenéra, jejich realizační tým zůstává stejný jako v závěru uplynulé sezony: hlavním koučem bude Jiří Vykoukal a jeho asistentem Ivo Peštuka. Změna nastala pouze u trenéra gólmanů – Jaroslava Odehnala nahradil Štefan Žigárdy.

Fanshop

Vykoukal, který je zároveň sportovním manažerem, má nově trenérskou licenci B. „Byla to spousta teorie a hromada hodin praxe. Do člověka toho musí dostat docela hodně, takže to bylo od rána do večera, ale je to hotové," řekl pro lhkjestrabi.cz.

Někdejší reprezentační obránce a dvojnásobný mistr světa začal minulý ročník jako asistent Kamila Přecechtěla. Po jeho odvolání byl "pouze" sportovním manažerem, na konci ledna se ale na prostějovskou střídačku vrátil. Předčasně totiž skončil i Přecechtělův nástupce Pavel Arnošt.

Pro závěr sezony se Jestřábů – tentokrát už jako hlavní kouč – ujal právě Vykoukal. Prostějov se ze sedmé příčky kvalifikoval do předkola play off, ve kterém nestačil na Přerov a celkově skončil devátý.

Předkolo už se v nadcházejícím prvoligovém ročníku hrát nebude. „Do play off postupuje osm týmů. A my se do něj samozřejmě chceme dostat," hlásí Vykoukal. Pomoci by k tomu měly hvězdné posily: Tomáš Divíšek, Marek Drtina a Tomáš Nouza. 

Aktuální kádr LHK Jestřábi Prostějov

Brankáři: Jakub Neužil, Dominik Groh.

Obránci: Marek Drtina, Aleš Holík, Daniel Kolář.

Útočníci: Tomáš Nouza, Tomáš Divíšek, Matouš Venkrbec, Lukáš Luňák, Jan Rudovský, David Dvořáček, Ondřej Fiala, Jiří Hozák, Marek Švec, Matěj Zabloudil, Milan Švarc.

Jestřábi od pondělí trénují na ledě.

Jestřábi od pondělí trénují na ledě. | Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz