Zápasy

Příklepy

29. 6. - 13:56

Trénink mimo mantinely: Přihrávka bekhendem

Po forhendové přihrávce představuje trenér Radek Hlavatý ve čtvrtém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely nácvik přihrávky bekhendem, kde jsou větší nároky na přesnost provedení. Video naleznete zde.

14. 6. - 16:04

Trénink mimo mantinely: Slalom

Po driblingu a forhendové přihrávce tahem se třetí díl seriálu Trénink mimo hokejové mantinely tentokrát věnuje slalomu. Jak na to, ukazuje trenér Radek Hlavatý ve videu na webu Pojď hrát hokej.

24. 5. - 15:24

Trénink mimo mantinely: Přihrávka tahem forhendem

Ve druhém díle seriálu Trénink mimo hokejové mantinely se trenér Radek Hlavatý věnuje správnému nácviku forhendových přihrávek tahem. Video a článek na webu projektu Pojď hrát hokej »

11. 5. - 15:10

Trénink mimo mantinely: Dribling

ČSLH v rámci projektu Pojď hrát hokej spustil nový seriál pro malé hokejisty a jejich rodiče s názvem Trénink mimo hokejové mantinely. V prvním díle ukazuje trenér Radek Hlavatý, jak může dítě doma či třeba na plácku trénovat hokejový dribling.

21. 4. - 10:26

Osmnáctka dopsala na soupisku Haše a Pytlíka

Trenéři David Bruk a Tomáš Martinec v sobotu dopsali na soupisku české osmnáctky, která nyní bojuje na mistrovství světa v Čeljabinsku, dva hráče mladšího ročníku 2001: obránce Martina Huga Haše a útočníka Jaromíra Pytlíka.

Video

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz