soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2017-2018 | ELIOD ELMD | MD Sparta | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELMD – 2. část – sk. A | MD Sparta | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
8. třída – turnaj o mistra | SŽ8 Sparta | 5 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM U14 | Výběr 14 Střed | 4 | 1 | 3 | 4 | 4 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 I | Výběr 14 Střed | 2 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U14 II | Výběr 14 Střed | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2018-2019 | ELIOD ELD | D Sparta Praha | 35 | 4 | 7 | 11 | 15 | 40 | 25 | 40 | 1 | 1 | 0 | ||||||||||||||||
ELIOD ELD – Z | D Sparta Praha | 16 | 0 | 2 | 2 | -2 | 12 | 14 | 26 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – 2. část – C | D Sparta Praha | 19 | 4 | 5 | 9 | 17 | 28 | 11 | 14 | 1 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
ELIOD ELD – play off – A | D Sparta Praha | 3 | 0 | 2 | 2 | -1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 | Hlavní město Praha | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 – sk. B | Hlavní město Praha | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Mládežnické MČR krajů 2019 – play off | Hlavní město Praha | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaj výběrů VTM U15 | Výběr 15 Střed | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Extraliga dorostu | 1 klub | 38 | 4 | 9 | 13 | 14 | 41 | 27 | 42 | 1 | 1 | 0 | |||
Mládežnické MČR krajů | 1 klub | 7 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Extraliga mladšího dorostu | 1 klub | 2 | 0 | 0 | 0 | -1 | 2 | 3 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
8. třída – MMČR | 1 klub | 5 | 1 | 1 | 2 | 7 | 9 | 2 | 2 | 0 | 1 | 0 | |||||||||||||||||
Turnaje výběrů VTM | 2 kluby | 6 | 1 | 4 | 5 | 5 | 11 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 |
soutěž | klub | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | |||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2019-2020 | Reprezentace 16 (celá sezona) | Česko 16 | 6 | 2 | 1 | 3 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Wolfgang Rud Cup – 16 | Česko 16 | 4 | 1 | 1 | 2 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
Reprezentace 16 – příp. | Česko 16 | 2 | 1 | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2020-2021 | Reprezentace 17 (celá sezona) | Česko 17 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Reprezentace 17 – příp. | Česko 17 | 3 | 0 | 0 | 0 | - | - | - | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
2022-2023 | Reprezentace 20 (celá sezona) | Česko 20 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Turnaj pěti v Popradě – 20 | Česko 20 | 4 | 0 | 1 | 1 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 | |||||||||||||||||
soutěž | z | g | a | b | +/- | + | - | tm | gv | gp | go | Vše | Reprezentační zápasy mládeže | 13 | 2 | 2 | 4 | - | - | - | 2 | 0 | 0 | 0 |
ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz